ActiLingua Academy, Відень, Австрія. Курс «Німецька мова + музика»
Вік: від 16 років
Дата заїзду: за запитом
Тривалість заїзду: від 4 тижнів

Про місто:
Відень по праву вважається одним із найкрасивіших міст Європи. Чудова архітектура та зелені сади створюють атмосферу казки, чарівності якої неможливо не піддатися. Музика займає важливе місце в історії та сучасному житті міста. Колись тут мешкали і творили всесвітньо відомі композитори: Моцарт, Бетховен, Шуберт, Брамс, Штраус, Гайдн… Тому не дивно, що місто надає так багато можливостей для поціновувачів музичного мистецтва.

Про школу:
Заснована ще 1988 року, сьогодні ActiLingua є однією з провідних серед мовних шкіл. Школа акредитована організаціями Campus Austria та IALC.
Школа ActiLingua розташована у відреставрованій будівлі стилю модерн у посольському кварталі Відня, навпроти палацу Бельведер. За 15 хвилин можна доїхати громадським транспортом до собору Св. Штефана в центрі міста. Музичні заняття проходять у віденській консерваторії, яка розташована за 20 хвилин їзди від школи на метро.

Матеріальна база: 6 світлих, затишних, обладнаних класів, медіатека з 17 комп'ютерами та вільним виходом в інтернет, безкоштовний бездротовий інтернет на всій території школи, кімнати для відпочинку.

Навчання:
Школа пропонує спеціальний курс для поціновувачів музики, який дозволяє поєднати уроки німецької мови із заняттями у віденській консерваторії. Курс «Німецька мова + музика» йде в парі з Класичним (20 уроків на тиждень) курсом німецької та включає 1 музично-інструментальне або вокальне заняття (по 45 хв.) на тиждень у віденській консерваторії та 1-3 додаткові теоретичні заняття на тиждень. Після закінчення курсу студенту надається довідка про відвідування консерваторії. Також студент може замовити додаткові заняття з музики або вокалу або самостійно додатково займатися в консерваторії (за додаткову плату). Заняття доступні для музикантів усіх рівнів: від любителів до професіоналів.

Заняття в консерваторії доступні цілий рік, крім канікул та святкових днів
Програма:
У програми Класичного та Інтенсивного курсів включено 5 занять, присвячених культурній програмі: екскурсії Віднем, уроки вальсу, перегляд фільмів та лекції про австрійську культуру, різноманітні свята та спортивні ігри. Крім цього, можна здійснювати додаткові поїздки по Відню та іншим містам та визначним місцям (Зальцбург, Вахау, Донауталь, Хінтербрюль та ін.) (за додаткову плату).

Проживання: в сім'ї, резиденції або ActiLingua готелі.
При проживанні в сім'ї, що приймає, студентам надається одно- або двомісна кімната і харчування (сніданок або напівпансіон).
При проживанні в резиденції студентам надаються одно- або двомісні кімнати, у більшості з яких є душ, туалет і телефон. Резиденція розташована зручно до школи (10-15 хвилин до школи і до центру міста).
Готель ActiLingua розташований за 10-15 хвилин їзди від школи та від центру міста. У готелі можливе розміщення в номері «Стандарт» (одно- та двомісні кімнати з супутниковим телебаченням, радіо та WiFi; кухня, ванна, туалет громаді на 2-5 осіб) або «Комфорт» (одномісні кімнати з супутниковим телебаченням, радіо та WiFi, власна кухня, ванна та туалет).

У вартість входить:

Заняття за програмою (2 уроки німецької + 1 музичне/вокальне заняття + 1-3 теоретичні музичні заняття на тиждень);
Проживання;
Навчальні матеріали, словник ActiLingua;
Заходи, що організовуються школою (крім додаткових екскурсій);
Вступний тест;
Користування матеріальною базою школи;
Студентський путівник;
Картка ActiLingua-Card, яка дає знижки у деяких музеях, магазинах та ресторанах, на певні концерти;
Сертифікат досягнень.
Додатково оплачуються:
— переліт;
— трансфер від вокзалу/аеропорту в один бік – від 40 євро;
— харчування: сніданок – 48 євро на тиждень; 2-разове харчування – від 128 євро на тиждень;
— додаткові екскурсії та поїздки;
— доплата за гарячий сезон - 48 євро на тиждень
— додаткові заняття (за бажанням): 1 вокальне/інструментальне заняття – від 57 євро на тиждень; самостійні заняття у консерваторії – від 3 євро на годину;
— візовий внесок за лист запрошення.
— консульський збір;
— послуги «БРАЙТ ТРЕВЕЛ» з організації подорожі;
— страховка від школи – від 15 євро на тиждень;
Доставка запрошення експрес-поштою (при необхідності).

Послуги «БРАЙТ ТРЕВЕЛ» включають переклади ВСІХ документів для посольства, переклад та нотаріальні завірки рахунків для оплати курсу, бронювання квитків, бронювання страхування, візова підтримка, орієнтаційна сесія перед походом до посольства та перед від'їздом, підтримка протягом усього терміну перебування .