ActiLingua Academy, Відень, Австрія. Програма «Німецький та зимовий спорт»
Вік: від 16 років
Дата заїзду: за запитом
Тривалість заїзду: від 2 тижнів

Про місто:
Красою Австрійської столиці не втомлюєшся милуватися ні на хвилину. Влітку Відень тішить око буйною зеленню парків, що оточують з усіх боків пам'ятники стародавньої архітектури. Взимку ж місто одягається в пишну білу шапку і пропонує гостям безліч зимових розваг.

Про школу:
Школа ActiLingua була заснована в 1988 році і вже давно здобула визнання як одна з найкращих мовних шкіл. ActiLingua пропонує мовні програми, які успішно скомбіновані з цікавим дозвіллям. Школа акредитована організаціями Campus Austria та IALC.
Школа ActiLingua розташована у відреставрованій будівлі стилю модерн у посольському кварталі Відня, навпроти палацу Бельведер. За 15 хвилин можна доїхати громадським транспортом до собору Св. Штефана в центрі міста.

Матеріальна база: 6 світлих, затишних, обладнаних класів, медіатека з 17 комп'ютерами та вільним виходом в інтернет, безкоштовний бездротовий інтернет на всій території школи, кімнати для відпочинку.
Навчання:
Курс «Німецький та зимовий спорт» включає навчання з Класичного (25 уроків на тиждень: 20 уроків німецької + 5 уроків культурної програми) або Інтенсивного (35 уроків на тиждень: 20 уроків німецької + 10 уроків у міні-групі + 5 уроків культурної програми) + заняття зимовими видами спорту в суботу та неділю. Заняття з німецької проходять у невеликих групах по 8-12 осіб. Заняття зимовими видами спорту може відбуватися на одному з найближчих гірськолижних курортів: Хое Ванд-Візе (Hohe-Wand-Wiese) – розташований в півгодини їзди на громадському транспорті до центру Відня; Земмерінг, Нижня Австрія/Штулек, Штирія - за 1,5 години їзди від Відня, перепад висот 700-1640 м, 20 км трас усіх рівнів складності.

Програма:
У курси включено 5 занять, присвячених культурній програмі: екскурсії Віднем, уроки вальсу, перегляд фільмів та лекції про австрійську культуру, різноманітні свята та спортивні ігри. Крім цього, можна здійснювати додаткові поїздки по Відню та іншим містам та визначним місцям (Зальцбург, Вахау, Донауталь, Хінтербрюль та ін.) (за додаткову плату).

Проживання: в сім'ї, резиденції або ActiLingua готелі.
При проживанні в сім'ї, що приймає, студентам надається одно- або двомісна кімната і харчування (сніданок або напівпансіон).
При проживанні в резиденції студентам надаються одно- або двомісні кімнати, у більшості з яких є душ, туалет і телефон. Резиденція розташована зручно до школи (10-15 хвилин до школи і до центру міста).
Готель ActiLingua розташований за 10-15 хвилин їзди від школи та від центру міста. У готелі можливе розміщення в номері «Стандарт» (одно- та двомісні кімнати з супутниковим телебаченням, радіо та WiFi; кухня, ванна, туалет громаді на 2-5 осіб) або «Комфорт» (одномісні кімнати з супутниковим телебаченням, радіо та WiFi, власна кухня, ванна та туалет).

У вартість входить:

Заняття по програмі;
Квиток на автобус чи поїзд;
Ліфт-пас;
Проживання;
Навчальні матеріали, словник ActiLingua;
Заходи, що організовуються школою (крім додаткових екскурсій);
Вступний тест;
Користування матеріальною базою школи;
Студентський путівник;
Картка ActiLingua-Card, яка дає знижки у деяких музеях, магазинах та ресторанах, на певні концерти;
Сертифікат досягнень.
Додатково оплачуються:
— переліт;
— трансфер;
— доплата за одномісну кімнату – близько 63 євро на тиждень;
— харчування: сніданок – від 48 євро на тиждень; 2-разове харчування – від 128 євро на тиждень;
— додаткові екскурсії та поїздки;
— прокат лижного обладнання та сноубордів (тільки у Земмерінгу) – від 20 євро на день; прокат саней (тільки у Земмерінгу) – від 10 євро;
— візовий внесок за лист запрошення.
— консульський збір;
— послуги "БРАЙТ ТРЕВЕЛ" з організації поїздки - 3000 грн;
— страховка від школи – від 16 євро на тиждень;
Доставка запрошення експрес-поштою (при необхідності).

Послуги «БРАЙТ ТРЕВЕЛ» включають переклади ВСІХ документів для посольства, переклад та нотаріальні завірки рахунків для оплати курсу, бронювання квитків, бронювання страхування, візова підтримка, орієнтаційна сесія перед походом до посольства та перед від'їздом, підтримка протягом усього терміну перебування .