ActiLingua Academy, Відень, «Програма для викладачів»
Для кого: для німецькомовних викладачів німецької мови;
Вік: від 18 років
Дата заїзду: за запитом
Тривалість заїзду: 2 тижні
Мінімальний рівень мовного володіння: для курсу Класичний – В2 середній рівень 1; для курсу Інтенсив – 1/1 базовий рівень 2.

Про місто:
Відень – столиця та одне з найважливіших міст Австрії. Тут розміщуються штаб-квартири багатьох європейських організацій, таких як ООН, ОПЕК, ОБСЄ та ін. Історія міста налічує багато століть. Відень був столицею могутньої імперії Габсбургів та домом багатьох всесвітньо відомих діячів науки та культури. Тут знаходяться всесвітньо відомі Віденський університет та Академія наук.

Про школу:
Школа ActiLingua була заснована в 1988 році і з того часу завоювала всесвітнє визнання серед мовних шкіл. Школа акредитована організаціями Campus Austria та IALC. Курс «Німецька мова для викладачів» відповідає вимогам фонду EC «Comenius».
Школа ActiLingua розташована у відреставрованій будівлі стилю модерн у посольському кварталі Відня, навпроти палацу Бельведер. За 15 хвилин можна доїхати громадським транспортом до собору Св. Штефана в центрі міста.

Матеріальна база: 6 світлих, затишних, обладнаних класів, медіатека з 17 комп'ютерами та вільним виходом в інтернет, безкоштовний бездротовий інтернет на всій території школи, кімнати для відпочинку.
Навчання:
Школа пропонує дві програми для викладачів:
Класичний курс – 25 уроків на тиждень (20 уроків підвищення кваліфікації + 5 уроків культурної програми)
Інтенсив – 32 уроків на тиждень (20 уроків загального курсу німецького + 7 індивідуальних уроків підвищення кваліфікації + 5 уроків культурної програми) . Тривалість 1 уроку – 45 хвилин. Навчання відбувається у невеликих групах по 8-12 осіб. Курс для викладачів йде на додаток до Класичного або Інтенсивного курсу німецької мови.

Програма:
У курси включено 5 занять, присвячених культурній програмі: екскурсії Віднем, уроки вальсу, перегляд фільмів та лекції про австрійську культуру, різноманітні свята та спортивні ігри. Крім цього, можна здійснювати додаткові поїздки по Відню та іншим містам та визначним місцям (Зальцбург, Вахау, Донауталь, Хінтербрюль та ін.) (за додаткову плату).

Проживання: в сім'ї, резиденції або ActiLingua готелі.
При проживанні в сім'ї, що приймає, студентам надається одно- або двомісна кімната і харчування (сніданок або напівпансіон).
При проживанні в резиденції студентам надаються одно- або двомісні кімнати, у більшості з яких є душ, туалет і телефон. Резиденція розташована зручно до школи (10-15 хвилин до школи і до центру міста).

Готель ActiLingua розташований за 10-15 хвилин їзди від школи та від центру міста. У готелі можливе розміщення в номері «Стандарт» (одно- та двомісні кімнати з супутниковим телебаченням, радіо та WiFi; кухня, ванна, туалет громаді на 2-5 осіб) або «Комфорт» (одномісні кімнати з супутниковим телебаченням, радіо та WiFi, власна кухня, ванна та туалет).

У вартість входить:

Заняття за програмою;
Проживання;
Навчальні матеріали, словник ActiLingua;
Заходи, що організовуються школою (крім додаткових екскурсій);
Вступний тест;
Користування матеріальною базою школи;
Студентський путівник;
Картка ActiLingua-Card, яка дає знижки у деяких музеях, магазинах та ресторанах, на певні концерти;
Сертифікат досягнень від школи;
Довідка про відвідування консерваторії.
Додатково оплачуються:
— переліт;
— трансфер
— харчування: сніданок ; 2-разове харчування;
— доплата за гарячий сезон;
— додаткові екскурсії та поїздки (за бажанням);
— додаткові музичні заняття (за бажанням): 1 додаткове заняття інструментальною музикою або вокалом; самостійні заняття у консерваторії;
— візовий внесок за лист запрошення;
— консульський збір;
— послуги "БРАЙТ ТРЕВЕЛ" з організації поїздки;
— страховка від школи;
Доставка запрошення експрес-поштою (при необхідності).

Послуги «БРАЙТ ТРЕВЕЛ» включають переклади ВСІХ документів для посольства, переклад та нотаріальні завірки рахунків для оплати курсу, бронювання квитків, бронювання страхування, візова підтримка, орієнтаційна сесія перед походом до посольства та перед від'їздом, підтримка протягом усього терміну перебування .