Alexander College
Вік: від 16 років (залежить від програм)
Початок програм: січень, травень, вересень, червень

Про місто:
Ванкувер — місто на західному узбережжі Канади, найбільший населений пункт провінції Британська Колумбія та третій за розміром у Канаді. У 2010 році
у Ванкувері проводилися XXI зимові Олімпійські ігри. Економіст тричі — у 2005, 2007, 2009 роках надавала Ванкуверу звання «найкращого міста Землі».
Населення самого міста — 631 468 особи (на 2016 рік), але у Великому Ванкувері мешкає понад 2,4 млн осіб. Ванкувер є найбільш етнічно та лінгвістично найрізноманітнішим містом країни — 52% його мешканців вважають своєю рідною мовою не англійською.

Про коледж:
Alexander College – приватний навчальний заклад, заснований у 2006 році. Коледж складається з двох кампусів, що розташовані у Барнабі та Ванкувері. Коледж акредитовано Міністерством освіти.

Alexander College пропонує безліч бакалаврських, дипломних та постдипломних програм.Основні напрямки Alexander College:

ЗМІ та журналістика
Маркетинг
Менеджмент продаж
Туризм
Адміністрація підприємств
Телекомунікації
ІТ
Безліч інших видів та направлень
Мовні вимоги:
TOEFL 80 (інтернет варіант) або 550 (паперовий варіант);
IELTS 6 – середній бал із відсутністю балів нижче 5.5

Вартість:
Вартість змінюється щороку, приблизна вартість на даний момент становить від 12 800 CAD залежно від типу та тривалості програми.

Умови проживання:
На даний момент, проживання можливе в сім'ях, що приймають іноземних студентів. Вигідне це тим, що житло знаходиться недалеко від кампусу і близько до транспортних розв'язок. Ви можете розраховувати на окрему кімнату, триразове харчування, спільну ванну, пральню та кухню, а також можливість користуватися інтернетом. Харчуватися поза сім'єю також можна: є безліч кафе та недорогих ресторанів недалеко від кампусів. Також є послуги з пошуку знімних апартаментів, якщо так буде найкраще для студента. В окрузі кампусів є безліч пристойних будівель із сучасним ремонтом. Студенти можуть винаймати ці квартири як по одному, так і групами.

Дозвілля:
Навчальний курс включає культурно-розважальну програму. Коледж постійно пропонує своїм студентам екскурсії по місту та до найближчих пам'яток, спільні перегляди сучасних кінофільмів, зустрічі та вечірки для студентів, заняття спортом, клуби за інтересами.