Англійська в Канаді +
тур по ВНЗ Онтаріо
HeartLand International English School

Вік: 13 - 17 років
Тривалість: 2 тижні
Розмір групи: 7+1 чи 10+1

Про програму:
Програма «Англійська в Канаді + екскурсії по ВНЗ Онтаріо» — найкраща програма для тих, хто хоче вступити до ВНЗ Канади після української школи. Програма створена школою Heartland International English School спільно з туроператром «Брайт Тревел» включає не тільки інтенсивний курс англійської мови в міжнародних групах, екскурсію по Торонто, CN Tower та Ніагарський водоспад, а й відвідування коледжів Онтаріо, а також Університету Торсі ). Програма дозволяє не тільки покращити знання англійської мови, подивитися Канаду, побачити на власні очі коледжі та найкращий університет Канади — Університету Торонто, а й почути інформацію про вищу освіту Канади, вступні вимоги та особливості програм навчання з перших рук.
Місіссага (Онтаріо) розташований недалеко від міжнародного аеропорту Торонто Пірсон. Місто Місіссага було визнано найбезпечнішим містом у Канаді протягом дев'яти років. У місто понад 480 парків. Торонто та знаменитий Ніагарський водоспад знаходяться зовсім недалеко.
Школа Heartland знаходиться за кілька хвилин ходьби від центру міста. Сучасні та добре обладнані класи, досвідчені викладачі та домашня атмосфера, де кожного студента знають на ім'я.

Навчання:
Першого дня студенти проходять вступне тестування, за результатами якого формуються групи.

Програми:
Інтенсивна англійська мова. (25 годин)

Проживання:
В ретельно відібраних канадських сім'ях. Проживання в сім'ї - це можливість практикувати англійську в природному середовищі та поринути у культуру канадців. Усім дітям надається окрема кімната, спільна ванна кімната, 3-х разове харчування.

У вартість включено:

Заняття за програмою (всього 45 уроків мови
за 2 тижні)
Відвідування 3 коледжів та Університету Торонто
Проживання в одномісних кімнатах у приймаючих сім'ях
Вступний тест та сертифікат після закінчення
Навчальні матеріали
24-х годинна підтримка
Заходи, організовані школою
Трансфер
Консульський збір
Реєстраційний збір школи та збір за підбір проживання в сім'ї
Послуги «Брайт Тревел» з організації поїздки
Супровід групи досвідченим керівником з Києва