Anglo-Continental
Спеціальна програма для віку 50+
Вік: 50+
Заїзди: по неділях
Знання мови: від Elementary до Upper Intermediate.

Про школу:
Англо-Континентал - одна з провідних у світі шкіл англійської мови, заснована в 1950 році. Англо-Континентал - це виключно широкий вибір курсів англійської мови, а також високий рівень організації проживання, екскурсій, спортивних та розважальних заходів.
Школа розташована в місті Борнмут, в 160 кілометрах від Лондона. Це жваве приморське містечко і один з найкращих курортів на південному узбережжі Великобританії. Центр має у своєму розпорядженні найсучасніші засоби викладання – тут є лекційні зали, мовна лабораторія, мультимедійний навчальний центр; ресторан самообслуговування та навіть розкішний сад – переможець багатьох конкурсів.

Навчання: 20 уроків на тиждень у міжнародних групах. Не важливо, скільки Вам років і як давно Ви востаннє сиділи за партою. Вчителі школи Англо-Континентал зроблять все можливе, щоб на уроках Вам було комфортно та цікаво. Також усі заходи та екскурсії проводяться англійською мовою, що дозволить Вам значно підвищити Ваш рівень та почуватися впевненіше при спілкуванні англійською мовою.

Проживання: у ретельно відібраних сім'ях, що приймають, в одномісних кімнатах. З понеділка по п'ятницю харчування сніданок + вечеря. У вихідні триразове харчування.

Ескурсійна програма: до програми включено 2 екскурсії на тиждень та 2 цікаві заходи на тиждень. Вам не доведеться нудьгувати.
Вартість навчання:
1 тиждень - від 435 фунтів
2 тижні - від 775 фунтів
3 тижні - від 1115 фунтів
4 тижні - від 1455 фунтів

Вартість проживання:
1 тиждень - від 160 фунтів
Кожен наступний тиждень – від 110 фунтів

У вартість включено:
— 20 уроків на тиждень,
— проживання в сім'ї, що приймає,
— харчування,
— всі навчальні матеріали,
— екскурсії та заходи.

Додатково оплачується:
— трансфер (від 100 фунтів),
— авіапереліт (від 300 доларів США),
— консульський збір (1092 грн),
— послуги "БРАЙТ ТРЕВЕЛ" (3000 грн),
— страховка, особисті витрати.