Bellerbys College
Про Bellerbys College:
Вже понад 50 років Bellerbys College допомагає іноземним студентам підготуватися до вступу до університетів Великої Британії. Велике портфоліо програм коледжу дозволяє студентам від 14 років і старше успішно влитися у систему британської освіти.

Декілька фактів про Bellerbys college, які говорять самі за себе:
— Входить до TOP-30 британських шкіл за рейтингом Financial times
— 50% викладачів Bellerbys College здобули освіту в Оксфорді та Кембриджі
— 26 нагород Good schools guide з 2006 року
— 50% студентів A-level надійшли до 15 кращих університетів Великобританії.

Розташування: 4 центри Bellerbys College знаходяться в основних студентських містах Великобританії - Брайтоні, Кембриджі, Лондоні та Оксфорді. Кожен центр має свій унікальний характер та пропонує різні можливості.

Програми:
— A-level
— Foundation
Брайтон

Сучасна будівля у самому центрі Брайтона, популярному британському прибережному місті. Розташований між Сауз Даунс і сонячним південним узбережжям, Брайтон — живе артистичне місто. Брайтон це чудовий вибір, якщо ви студент. Крім двох університетів у Брайтоні є все, що характеризує динамічне міжнародне місто - театри, музеї, художні галереї, а також умови для відпочинку, трапези та шопінгу.

Коледж
Наш новий, спеціально спроектований центр у Брайтоні задає нові стандарти навчання, проведення та проживання. У сучасній екологічно безпечній будівлі площею 4,338 кв.м знаходяться 62 аудиторії, 6 наукових лабораторій, 5 арт-студій, чудова бібліотека, а також інтернет-зал. Світла, простора кав'ярня пропонує гарячі сніданки, обіди та вечері, приготовані на високому рівні та на будь-який смак.

Варіанти проживання:

Приймаючі сім'ї — пориньте у життя британської сім'ї
в Брайтоні. Для студентів молодше 16 років здійснюється додаткова підтримка та опіка.
Резиденція, що пропонує номери з усіма зручностями та напівпансіон, знаходиться безпосередньо
на території коледжу.
Резиденція Paris House, що пропонує номери з усіма зручностями та напівпансіон, знаходиться
в найближчому Hove.
Кембрідж

Два кампуси, кожен зі своїм визначним характером, розташовуються в Кембриджі. Місто відоме своїми університетами, з якими у Bellerbys тісні зв'язки.
Кембридж — одне з найкрасивіших і романтичних міст Великобританії. Він знаходиться на сході Англії, серед мальовничого Кембріджширу, за 80 км. на північ від Лондона. Кембридж відомий своїми університетами та академічною спадщиною. Жителі та студенти цього міста мають найкраще — комбінацію історії та сучасності, що робить його приголомшливим місцем для життя.

Коледж
Bellerbys College у Кембриджі має два кампуси, кожен зі своїм неповторним характером. Залежно від предметів, які ви оберете, ви будете вчитися або в Queens Campus - будівля в класичному стилі, або Manor Campus - у більш сучасному.
Manor Campus - сучасний незалежний центр на півночі Кембріджа, приблизно 2 км. від центру міста. У будівлі знаходиться студентська резиденція. Queens Campus розташований в історичній будівлі серед будівель університетів. Він знаходиться навпроти Ботанічного Саду і за 5 хвилин від центру міста.

Варіанти проживання:

Приймаючі сім'ї — пориньте у життя британської сім'ї
в Брайтоні. Для студентів молодше 16 років здійснюється додаткова підтримка та опіка.
Резиденція Manor – це стандартні номери
з напівпансіоном на кампусі Manor.
Purbeck House – резиденція для студентів старше 18,
що пропонує номери зі зручностями та кухнею.
Tripos Court – резиденція для студентів старше
16 з номерами з усіма зручностями
та напівпансіоном, що знаходиться всього
в 15 хвилинах ходьби від Queens Campus.
Лондон

Коледж знаходиться в спеціально спроектованій будівлі в Грінвічі - одному з найцікавіших і найживіших районів Лондона. А сама столиця Англії відома
у світі як процвітаюче, динамічне та багатонаціональне місто. Лондон – це світова столиця культури та творчої думки, що налічує понад 8 мільйонів жителів. Наш кампус знаходиться в районі Грінвіч за 20 хвилин їзди від центру міста в районі Royal borough. Грінвіч - це цікаве та динамічне місце, популярне серед студентів. Це місце, де розташовані музеї, кафе, магазини та міжнародна розважальна арена O2.Коледж
Кампус Bellerbys у Лондоні був побудований на замовлення, щоб надати першокласні умови в ультрасучасному середовищі. Це другий за величиною Bellerbys college, де навчаються понад 550 студентів 59 різних національностей. У коледжі знаходяться 40 аудиторій, включаючи 4 комп'ютерні класи,
3 наукові лаюораторії, 2 арт-класи, медичний клас, бібліотека та книгарня. Наш кафетерій на 120 осіб відкритий 7 днів на тиждень і пропонує гарячі сніданки, обіди та вечері. У кафе інтернаціональне меню, а у дні фестивалю культур існують тематичні дні та відповідна кухня.

Варіанти проживання:

McMillan Student Village - резиденція з усіма зручностями, розташована на території центру.
У резиденції частину місць займають University of Greenwich, Trinity College of Music та ін. Для студентів молодше 18 є окремий блок із 24-годинним наглядом.
Приймаючі сім'ї – пориньте у життя британської сім'ї
в Лондоні. Для студентів молодше 16 років здійснюється додаткова підтримка та опіка.
Оксфорд

Сучасний, спеціально створений центр, знаходиться в тихій місцевості з видом на річку неподалік центру міста. Оксфорд відомий усьому світу як центр академічних досягнень упродовж століть. Оксфорд також лідирує у напрямку інженерних технологій та бізнесу, а також є справжньою Меккою
для старт-апів у сфері технологій — по-справжньому сучасне місто з історією, розташоване в мальовничій англійській місцевості. Кампус Оксфорда знаходиться в центрі, за хвилини ходьби від залізничних та автовокзалів. Коледж відрізняється завидним місцем розташування, перебуваючи
в 10 хвилинах ходьби від центру міста і в той же час у тихому районі з видом на Темзу.


Коледж
Перебуваючи неподалік від центру міста, коледж на березі річки має 3 комп'ютерні класи, WiFi та інтерактивні класи, 3 наукові лабораторії, чудову
арт-студію, що виходить вікнами на річку Темзу, а також дивовижний кафетерій, в якому подають інтернаціональні страви 5 днів на тиждень. Більш того, завдяки близькості до Oxford University, одного з найкращих у світі освітніх закладів, та налагодженим зв'язкам з партнерами, такими як Said Business School, Bellerbys Oxford є одним з найпрестижніших коледжів у Великобританії, що пропонує незрівнянний академічсекій досвід.

Варіанти проживання:

Приймаючі сім'ї — пориньте у життя британської сім'ї
в Брайтоні. Для студентів молодше 16 років здійснюється додаткова підтримка та опіка.
St Ebbes – резиденція з усіма зручностями в номерах
та кухнею для самостійного приготування їжі для студентів старше 18 років.
Penson Gardens – резиденція з усіма зручностями
в номерах та кухнею для самостійного приготування їжі для студентів старше 18 років.
St Aldates – резиденція з усіма зручностями
в номерах та напівпансіоном для студентів
від 14 до 17 років. Розташована в центрі міста
за кроковою доступністю від коледжу.
Програми

A Level - «золотий стандарт» освіти у Великій Британії, дає вам право вступити не тільки до одного з найкращих університетів Великої Британії,
але й до будь-якого університету у світі.
З року в рік студенти Bellerbys A Level показують кращі результати, ніж у середньому по країні. У 2011 році 26% студентів A Level отримали найвищу оцінку А* (максіальний бал 90% і вище) порівняно з 8% по всій країні.

Основні факти:

Вік: від 15,5 років
Тривалість курсу: зазвичай 5 або 6 триместрів. У Брайтоні проводиться 3-триместрова програма для студентів-відмінників.
Дата: вересень, січень та квітень Вступні вимоги: рівень володіння мовою 5.5 IELTS, а також 5 заліків GCSE з оцінками A-C або еквівалент.
Вартість: 6,490 фунтів за триместр
Передуніверситетська підготовка

Bellerbys Foundation - міжнародна програма підготовки до вступу до університету. Виберіть одну з 8 спеціалізацій, щоб отримати ступінь бакалавра
в одному з більш ніж 50 університетів.
Bellerbys Foundation - це неперевершена, інтенсивна однорічна програма, яка при успішному закінченні гарантує зарахування до одного з більш ніж 50 університетів Великобританії.

Оберіть один із 8 академічних напрямків:
Мистецтво та Дизайн;
— Бізнес, Фінанси та Менеджмент;
— Інженерна справа;
— Гуманітарні науки;
— Право;
— Менеджмент та Комп'ютерні технології;
— ЗМІ

Основні факти:

Вік: від 16,5 років
Тривалість курсу: 3 триместри
Дати: з вересня по січень — дивіться точні дати
Вступні вимоги: задовільне закінчення середньої школи та рівень володіння мовою 4.5 IELTS або еквівалент
Вартість: 5,995 фунтів за триместр