Приватна школа Buckswood school
Розташування: Гастінгс, графство Суррей, Англія.
Заснована Buckswood school: у 1933 році.
Тип навчання: змішане: денна школа або пансіон; нерелігійний.
Вік учнів: 10-18 років
Акредитація: Британська Рада
Навчальні програми: початкова школа, GCSE, A-level, IB, підготовчі курси для абітурієнтів університетів, підготовка до міжнародних іспитів FCE, IELTS, PET
Середній бал з IB: 32
Найбільший факультет: Відділ бізнес-менеджменту.
На території школи: Академія футболу, що перебуває в асоціації з футбольним клубом Челсі, Академія регбі, Академія гольфу, Академія танців, Академія верхової їзди, Академія тенісу.
Про школу:
Приватна школа Buckswood School, Англія, є наріжним каменем Освітньої групи Buckswood. Діяльність школи ґрунтується на таких принципах, як: повага, традиційні цінності, цілісність, дисципліна та честь.

Buckswood School - це студентське село на південному узбережжі Англії, що займає 16,2 га. Це всього за 10 хвилин від жвавого морського курорту Гастінгс. Тут студенти можуть насолоджуватися морським повітрям та мальовничим видом на Ла-Манш. Звідси до центру Лондона можна дістатися всього
за 90 хвилин поїздом. Основні пункти в'їзду до Хітроу, Гатвіка, Станстеда і Ешфорда знаходяться в межах легкої досяжності. Студенти Buckswood School можуть насолоджуватися прекрасним видом і дихати на повні груди морським повітрям. Атмосфера Школи поєднує в собі шарм англійської старовини
та всі переваги сучасного оснащення навчального центру, що датується 13-м століттям. В усіх гуртожитках є WF, а також кампус із різноманітним електронним обладнанням. Дівчата та юнаки проживають в окремих резиденціях (всього 7 будівель), кожна з яких вміщує приблизно 45 осіб.

Педагоги школи грамотно поєднують найкращі британські освітні традиції з інноваційними методиками та міжнародним підходом до навчання.
Це забезпечує високу якість освіти. Класи формуються невеликими групами, щоб викладач мав можливість приділити кожному учневі максимальну кількість часу та уваги. Атмосфера всередині навчального закладу є дуже теплою, підтримуючою, сімейною. Школа прищеплює тадіційні цінності, знання етикету та гарних манер, поваги та толерантності. У Баксвуді дотримується гармонійний баланс між академічним, духовним та фізичним розвитком студентів. Тут у студентів є можливість поринути у строкате міжнаціональне культурне середовище (близько половини учнів є іноземцями).

Класні кімнати розміщені навколо кампусу, щоб студенти Баксвуда могли займатися фізичними вправами між уроками. Персонал Кампуса постійно підтримує чистоту, щось оновлює та покращує, щоб студентам було затишно та комфортно. Зручний графік роботи студентського села дозволяє після напруженого навчання вільно попустувати на футбольних полях, поплавати в басейні, зайнятися верховою їздою, отримати навички гри в гольф і теніс.
Тут є все для того, щоби студенти відчули себе щасливими громадянами свого унікального містечка.

Устаткування Кампусу включає:

Конюшні
Критий басейн з підігрівом і сауною
Центр виконавських мистецтв
Тенісні корти
Поле для гольфу
Кінотеатр
Безпека:
Безпека студентів гарантується 24 години на добу. Вся територія знаходиться під сучасною системою відеоспостереження. Для екстреного зв'язку кожен студент отримує спеціальний ID із телефонним номером.

Харчування:
Харчування в Buckswood School повноцінне, різноманітне та збалансоване. Щодня професійні кухарі готують свіжий хліб та пироги. На стіл дітей не подається свинина та жирна смажена їжа. У разі потреби кожен учень завжди може звернутися з побажаннями та зауваженнями з приводу приготовленої їжі. Також є можливість замовити спеціальний раціон чи дієту.

Таким чином, Баксвуд – це не просто красиво прикрашена вітрина. Тут надається особливе значення умовам проживання студентів, яке позитивно впливає на якість навчання та викликає в дітей віком бажання вчитися. Поєднання цікавого навчання з азартним спортом, жвавим громадським та культурним життям формує у студентів здоровий образ майбутнього яскравого, успішного та насиченого життя.
Освітні програми Buckswood School:

Початкова школа (10 – 14 років)
У Баксвуді дуже серйозна увага приділяється початковій школі, адже саме перші роки у школі закладають фундамент для майбутнього успіху.
GCSE, (14-16 років) (1 та 2-х літні курси).
Buckswood School пропонує широкий діапазон предметів на вибір (відповідно до Академічного довідника). Іноземці вивчають англійську мову окремо від носіїв мови. Студенти можуть додати додаткові предмети, такі як музика, драма, право і т.д. у свій звичайний розклад.

A Levels (6-й клас) (16+)
Баксвуд пропонує різноманітність вибору предметів для A Level ширше, ніж у більшості найбільших шкіл, разом із Департаментом бізнес-менеджменту,
що є найбільшим факультетом, пропонуючи не лише викладання у стилі семінарів, а й додаткові поїздки за кордон.
Систематичне тестування, письмові роботи, роботи на вихідні та ревізійні табори (Ревізійний табір у Свазіленді в 2011) є блискучими тактиками в А-Level стратегії Баксвуда, які добре підтримують студенти.
У Баксвуді прийняті високі стандарти відвідуваності та ефективності, дотримання яких значно підвищує здатність до успішності.

Школа готує суспільно-активних людей, корисних для суспільства. І тому там суворо академічна спрямованість гармонійно поєднується із заохоченням таких позакласних активностей студентів, як:
— Участь у раді Шостого класу;
— Написання статей для газети Шостого класу;
— Участь у якомусь із численних клубів та товариств, які пропонуються виключно для студентів нашого А Level.

У Баксвуді прагнуть створити дружню, відкриту та підтримуючу атмосферу, в якій студенти зможуть не лише досягати успіхів у навчанні, а й соціально розвиватися, готуючись до наступного етапу їхнього життя.
IB International Baccalaureate
Чому вибирають IB? Міжнародний бакалаврат – це складний міжнародний диплом, де студенти вивчають 6 предметів протягом дворічного періоду.
IB – це регулярна навчальна програма, що висуває аналогічні інтелектуальні вимоги, як і A Level, але забезпечує різноманітність та глибину. IB є популярним вибором студентів із різних країн, т.к. IB диплом дає доступ до провідних світових університетів більш ніж 100 країн.
IB оцінюється в 38 (максимум 45 балів), що є еквівалентом до 5 «А» оцінки A Level по UCAS. Студентам має виповнитись 16 років станом на 31 серпня на рік надходження.

EFL – англійська як мова міжнародного спілкування
Баксвуд спочатку заснований як Англійська школа на початку ХХ століття, яка з 1980 була визнана у всьому світі як міжнародний центр. У школі зібрано студентів з усіх континентів в одному кампусі — справжню міжнародну спільноту. Тут, живучи разом і спілкуючись один з одним, вони набувають живого досвіду вивчення культур різних країн.

Невід'ємною частиною міжнародної студентської програми є Англійська як друга мова. Всі міжнародні студенти повинні досягти, як мінімум, рівня англійської мови, що побіжно, ще до того, як вступлять до головної школи, і потім вони продовжуватимуть вивчати EFL уроки і складати Кембриджський міжнародний іспит. У Баксвуді можна вивчити інтенсивну програму англійської мови терміном від місяця до року. EFL студенти формальну мовну роботу доповнюють регулярними навчальними візитами та мультимедіа підготовкою.