Confederation College
Вік: від 16 років (залежить від програм)
Початок програм: січень, травень, вересень (в залежності від програми та діяльності)

Про місто:
Тандер-Бей - місто в Канаді, в північно-західній частині провінції Онтаріо, на північному березі озера Верхнього в гирлі річки Каміністіква.
Тандер-Бей – великий транспортний вузол та порт, а також центр однойменного округу. У місті також розташовані підприємства машинобудування, деревообробної та целюлозно-паперової промисловості. Населення, згідно з переписом 2011 року, залишає 108 359 осіб, метрополії — 121 596 мешканців.

Про коледж:
Confederation College, заснований в 1967 році, є регіональні кампуси: Thunder Bay, Dryden, Fort Frances, Geraldton, Kenora, Red Lake. У коледжі навчаються студенти із 20 країн світу. 89% випускників Confederation College знаходять роботу за спеціальністю протягом року після закінчення ВНЗ.

Confederation College пропонує безліч бакалаврських, дипломних та постдипломних програм.Основні напрямки Confederation College:

Медицина
Інженерія
Бізнес
Медіа
Аерокосмічне направлення
Безліч інших видів та направлень
Мовні вимоги:
- Post-Secondary program:
TOEFL 80 (інтернет варіант) або 550 (паперовий варіант);
IELTS 6 – середній бал із відсутністю балів нижче 5.5
- Graduate Certificate/Degree Program:
TOEFL 88 (інтернет) або 570 (паперовий варіант);
IELTS 6.5 – середній бал із відсутністю балів нижче 6.0.
- Програми GBC Degree Programs:
TOEFL 92 (інтернет варіант) або 580 (паперовий варіант);
IELTS 6.5 – середній бал із відсутністю балів нижче 5.5

Вартість:
Вартість змінюється щороку, приблизна вартість зараз становить від $14 860 залежно від типу та тривалості програми. Також не варто забувати про додаткові витрати на медстрахування, студраду, збори за сервіс та інші витрати, що не входять у вартість навчання.

Умови проживання:
На даний момент коледж може запропонувати студентам 4 резиденції поряд із кампусами.
Також коледж допомагає студентам з пошуком прийомних сімей, якщо такий варіант для студента є кращим.

Дозвілля та заходи:
Коледж проводить безліч різних заходів протягом року, а також пропонує найрізноманітніші форми дозвілля (спорт, туризм, гуртки за інтересами, кіноклуби та багато іншого). Іноземним студентам надається допомога у побутових питаннях, оформленні необхідних документів по приїзду, документів з навчання та медичного страхування.