ActiLingua Academy, Відень, Австрія. «Загальний курс»
Вік: від 16 років
Дати заїзду: цілий рік, заїзди в неділю
Тривалість заїзду: 1-11 тижнів

Про місто:
Стародавня столиця Габсбургів, місто з багатовіковою історією, Відень став одним із символів музики та архітектури в Європі. Колись тут жили і творили Моцарт, Бетховен, Шуберт, Брамс, Штраус… Чудові собори та палаци немов переносять гостей на кілька століть тому до блискучого минулого міста.

Про школу:
Школа ActiLingua була відкрита в 1988 році і з цього часу завоювала визнання як одна з найкращих мовних шкіл. Школа пропонує мовні програми, успішно скомбіновані з цікавим дозвіллям. Школа акредитована організаціями Campus Austria та IALC.
Школа ActiLingua розташована у відреставрованій будівлі стилю модерн у посольському кварталі Відня, навпроти палацу Бельведер. За 15 хвилин можна доїхати громадським транспортом до собору Св. Штефана в центрі міста.

Матеріальна база: 6 світлих, затишних, обладнаних класів, медіатека з 17 комп'ютерами та вільним виходом в інтернет, безкоштовний бездротовий інтернет на всій території школи, кімнати для відпочинку.
Навчання:
Школа пропонує кілька курсів німецької мови для дорослих:
— Класичний курс – 25 занять на тиждень (20 уроків німецької + 5 культурна програма);
— Інтенсивний курс – 35 занять на тиждень (20 уроків класичного німецького + 10 уроків у мінігрупі + 5 уроків культурної програми).
Заняття триває 45 хвилин. Максимальна кількість студентів у групі класичного курсу – 12, у міні-групі інтенсивного курсу – 8.

Також школа пропонує програми:
— Надінтенсивного курсу (30 уроків на тиждень),
— Екзаменаційний курс (8 групових або 4 індивідуальних заняття на додаток до обраного курсу),
— Підготовка до університету (20 або 30 уроків на тиждень + 8 додаткових занять),
— Бізнес-німецька (30 уроків на тиждень),
— Індивідуальний курс (по 10, 20 або 30 уроків на тиждень), а також програми для спеціалістів.
Більш детальна інформація на запит.

Культурна програма:
У курси включено 5 занять, присвячених культурній програмі: екскурсії Віднем, уроки вальсу, перегляд фільмів та лекції про австрійську культуру, різноманітні свята та спортивні ігри. Крім цього, можна здійснювати додаткові поїздки по Відню та іншим містам та визначним місцям (Зальцбург, Вахау, Донауталь, Хінтербрюль та ін.) (за додаткову плату).
Проживання: в сім'ї, резиденції або ActiLingua готелі.
Студенти можуть жити в приватній квартирі в сім'ї, що приймає. Студентам надається одно- або двомісна кімната та харчування (сніданок або напівпансіон).
Резиденція розташована зручно до школи (10-15 хвилин до школи і до центру міста). Студентам надаються одно- або двомісні кімнати, у більшості з яких є душ, туалет та телефон.
Готель ActiLingua розташований за 10-15 хвилин їзди від школи та від центру міста. У готелі можливе розміщення в номері «Стандарт» (одно- та двомісні кімнати з супутниковим телебаченням, радіо та WiFi; кухня, ванна, туалет громаді на 2-5 осіб) або «Комфорт» (одномісні кімнати з супутниковим телебаченням, радіо та WiFi, власна кухня, ванна та туалет).

Вартість навчання: за запитом

У вартість входить:

Заняття по програмі;
Проживання у резиденції;
Навчальні матеріали, словник ActiLingua;
Вступний тест та сертифікат після закінчення;
Вступний тест;
24-х годинна підтримка;
Користування матеріальною базою школи;
Студентський путівник;
Картка ActiLingua-Card, яка дає знижки у деяких музеях, магазинах та ресторанах, на певні концерти;
Сертифікат досягнень.
Додатково оплачуються:
— переліт;
— трансфер;
— додаткові екскурсії та поїздки;
— візовий внесок за лист запрошення.
— консульський збір;
— послуги «БРАЙТ ТРЕВЕЛ» з організації поїздки – 3000 грн.;
Доставка запрошення експрес-поштою (при необхідності).

Послуги «БРАЙТ ТРЕВЕЛ» включають переклади ВСІХ документів для посольства, переклад та нотаріальні завіреності рахунків для оплати курсу, бронювання квитків, бронювання страхування, візова підтримка, орієнтаційна сесія перед походом до посольства та перед від'їздом, підтримка протягом усього терміну перебування .