Веселі та корисні канікули в Німеччині
Did deutsch-institut
Вік: 14 – 17 років
Тривалість: 2 тижні

Про місто:
Аугсбург - місто на півдні Німеччини на річці Лех. Аугсбург є одним із найстаріших (приблизно 15 років до нашої ери) міст країни і є важливим університетським та регіональним центром Баварії. Аугсбург вважається одним із найкрасивіших міст Німеччини. Незважаючи на те, що місто сильно постраждало під час Другої світової війни, тут уціліло чимало історичних та архітектурних пам'яток, а багато з них було відновлено професійними реставраторами у повоєнний час. Гуляючи містом, можна побачити розкішні фонтани, старовинні вулички з прекрасними будівлями у стилі бароко, рококо та модерн, величні церкви та велику Ратушу.

Про школу:
Did duetsch-istitut приватна школа німецької мови заснована в 1970 році. Девіз школи – німецька у Німеччині. Вже понад 40 років школа сконцентрована на навчанні студентів лише німецькій мові, що дає можливість школі бути одними з найкращих у сфері надання таких послуг. Школа did є однією з найбільших шкіл з надання німецької мови як іноземної у світі.
Про навчання:
Інтенсивний курс німецької мови (20 уроків на тиждень). Після прибуття діти проходять тест за результатами якого визначається рівень мови для того, щоб зрозуміти на що краще наголошувати. У вартість програми входить 40 уроків німецької мови за 2 тижні у сучасних світлих класах. Навчання відбувається у групах зі студентами з усього світу, що покращує розмовну мову. Після закінчення навчання діти одержують сертифікат.

Проживання:
Проживання в ретельно відібраних сім'ях, що приймають, у двомісних кімнатах з усіма зручностями та триразовим харчуванням.

Екскурсійно-розважальна програма:
У вартість програми входить 1 екскурсія на весь день (Наприклад: Берлін) та 8 розважальних заходів.

У вартість включено:

Навчання;
Проживання в резиденції з 3-разовим харчуванням;
Екскурсії;
Розважальна програма;
Вступний тест та сертифікат після закінчення курсу;
Навчальні матеріали;
Проїзний на громадський транспорт;
24-х годинна підтримка;
Супровід групи досвідченим керівником із Києва;
Послуги "Брайт Тревел";
Страхування;