Dilit International House. Італія,Рим
Спецкурси «Італійська +»
Вік: від 16 років
Дата заїзду: за запитом.
Тривалість: 2 тижні

Про школу:
Dilit International House працює в Римі з 1974 року і є частиною International house groop, яка об'єднала у собі 120 мовних шкіл по всьому світу. Школа входить до асоціації: EAQUALS (Європейська Асоціація Якісних Мовних послуг), ELITE (Кращі Мовні Інститути в Європі), ASILS (Асоціація Школ Італійської Мова як Іноземної). Усі освітяни є кваліфікованими фахівцями дуже високого рівня.

Розташування:
Місце розташування: затишна вілла в центрі Риму, складається з головної будівлі, яку доповнюють 2 додаткові крила. Школа оснащена за останнім словом техніки: інтернет, DVD, проектори, інтерактивні дошки, тощо.

Навчання:
Унікальна програма навчання дозволяє студентам з усього світу вивчати італійську мову та культуру Італії. Педагоги використовують комунікативний метод викладання, щоб розвинути грамотну мову та хорошу дикцію. У програму навчання входять такі курси як: історія Італії та її цивілізації, дизайн та архітектура, історія мистецтва, ділова італійська мова.
Пропонується 9 курсів навчання на будь-який смак:

Італійська мова через моду - захоплюючий курс навчання дозволяє зануритися в атмосферу італійського стилю та моди. Курс буде корисним студентам, які вивчають дизайн та моду.
Італійська мова через театр – веселий та корисний курс дозволяє розвинути навички комунікації, як вербальної, так і невербальної. Програма навчання завершується театральною виставою.
Італійська мова через пісні – курс для тих, хто йде по життю з піснею, він дозволяє вдосконалювати вимову в радісній та веселій атмосфері.
Ділова італійська мова – розрахована на тих, кому потрібна італійська мова у діловому та професійному середовищі, розвиваються навички ділового спілкування в усній та письмовій формі.
Досліджуючи Рим – вивчення італійської мови відбувається на тлі ознайомлення з красою Риму, у формі інтерактивних екскурсій, студенти не лише підвищують свій рівень італійської мови, а й знайомляться з «Вічним містом».
Італійська через кіно – розроблена на основі яскравих моментів з історії італійського кінематографа та програма навчання завершується створенням короткометражного фільму.
Італійська через кулінарію - курс про приготування домашньої італійської їжі, включає 2 тригодинних уроки на тиждень.
Семінари:
Також учням пропонується крім навчання відвідувати безкоштовні семінари (за бажанням) за темами: література, історія, історія італійського мистецтва, релігія та міста Італії, італійська кухня, італійські вина
Програма:
На учнів чекає дивовижна культурна програма: екскурсії Римом, екскурсія на стародавні руїни Помпеї відвідування опери та концертів, музеїв та історичних пам'яток «вічного міста» різноманітні тематичні вечірки та караоке-вечори. Після прибуття до школи студент отримує календар факультативних заходів, вартість яких зазвичай включена у вартість курсу, за винятком екскурсій, опер, концертів та харчування.

Вартість проживання: за запитом

Додатково оплачуються:
— реєстраційний внесок школи (оплачується 1 раз під час вступу)
— послуги БРАЙТ ТРЕВЕЛ - 3000 грн
— консульський збір
— авіаперельоти Київ – Рим – Київ
— екскурсії та культурні заходи (відвідування опери, концертів, ресторанів тощо)
— підручники