Школа Don Quijote
Про школу:
Школа Don Quijote була заснована у 1986 році. Don Quijote пропонує курси іспанської для будь-якого рівня: від початківців до просунутих. Одним із досягнень, яким пишається Don Quijote, є те, що 50% студентів приходять до школи за рекомендаціями колишніх студентів, друзів чи колег.

Курси:
Школа пропонує різноманітні курси іспанської мови, серед яких інтенсивний курс, курси підготовки до складання іспитів, іспанська для професіоналів тощо.

Розташування:
Школи Don Quijote розташовані в різних містах Іспанії та Латинської Америки: Барселона, Гранада, Мадрид, Малага, Саламанка, Севілья, Тенеріфе, Валенсія, Куско (Перу), Гуанджуато (Мексика).

Проживання:
Проживання організується у гуртожитку, сім'ї, студентській квартирі, апартаментах чи готелях.
Центр Don Quijote у Валенсії займає перший поверх і має 7 класних кімнат, повністю обладнану комп'ютерну кімнату, ресепшен, кімнату викладачів
та лекційний зал. Біля школи розташований чудовий парк та відомий Музей Мистецтв та Науки. Валенсія - ідеальне місце для вивчення іспанської мови через його привілейоване розташування на Середземноморському узбережжі з прекрасним кліматом цілий рік. Валенсія має міжнародний аеропорт, який робить місто добре пов'язаним з рештою світу.

Центр Don Quijote у Гранаді займає п'ятиповерхову будівлю. У школі світлі класи з безліччю вікон та балконів. У школі дружня та розслаблююча атмосфера. У будівлі є центральне опалення та кондиціонери, що дуже важливо для Гранади, де літня та зимова температури сильно коливаються. Центр обладнаний сучасними комп'ютерами та аудіо-візуальною технікою. Є приміщення для відпочинку, що на нижньому поверсі. Тут Ви можете переглянути телевізор, послухати музику, почитати книги або газети, пограти в дартс і т.д. Школа знаходиться в тихому місці
в центрі міста, поряд із Кафедральним Собором. Від школи можна дійти пішки до Альгамбри, Альбайсіна. Неподалік знаходиться автобусна зупинка, звідки Ви можете з'їздити на Середземне море та на Сьєрру Неваду.
Центр Don Quijote в Саламанці розташований у відреставрованому приміщенні середньовічного монастиря з садом і двориком і знаходиться в самому центрі міста недалеко від Plaza Mayor. Це сучасний центр навчання: 17 аудиторій для вивчення іспанської мови, лекційна зала, бібліотека, відео та інтернет зал, кафетерій.

Центр Don Quijote на Тенеріфе (Пуерто Де Ла Крус) знаходиться в найважливішому та найкрасивішому місті Тенеріфе. Школа дуже зручно розташована, всього за кілька хвилин знаходиться бібліотека, музеї та інші пам'ятки. Також неподалік розташовані прекрасні пляжі.

Центр Don Quijote у Мадриді займає три нижні поверхи у старовинній відреставрованій будівлі, розташованій у центрі Мадрида, в кроковій доступності від Plaza de Espana та Gran Via. У будівлі школи 38 аудиторій із сучасним обладнанням, є Інтернет зал, місця для відпочинку.

Центр Don Quijote у Барселоні розташований у розкішній ультрасучасній будівлі школи мистецтв у серці Барселони, в центральному районі L’Eixample. Школа дуже простора, що займає 3 поверхи, де розташовані 55 світлих аудиторій з кондиціонерами, конференц-зал, бібліотека, інтернет кафе та патіо з виходом на чудову зелену терасу, тут студенти під час перерви можуть перекусити та поспілкуватися. Школа Don Quijote у Барселоні цілий рік приймає величезну кількість студентів з усього світу. Всього за 5 хвилин від школи розташовані музеї, парки, знаменитий собор Sagrada Familia та інші культурні пам'ятки Барселони.

Дати та вартість: за запитом.