Веселі та корисні літні канікули
в Іспанії Summer Camp у Дон Кіхот
Вік: 5 – 17 років
Тривалість: 2 тижні

Про школу:
Don Quijote було засновано в 1986 році як агентство мовних подорожей та представляє школи іспанської мови. Прагнення компанії до якості обслуговування сприяло її швидкому зростанню. У 1989 році, враховуючи високий попит на високоякісні курси іспанської мови, відкрилася та прийняла перших студентів перша школа don Quijote у Саламанці. У don Quijote головні гасла – якість, інновації та партнерство. Незважаючи на те, що школа лідирує у галузі вивчення іспанської мови, цінностей та інновацій, don Quijote все одно продовжує піднімати якість своїх курсів та послуг для своїх клієнтів.
Програма Summer Camp у кампусі Baix Llobregat університету UPC у Mediterranean Technology Park, що на околиці Барселони за 10 хвилин їзди від аеропорту.

Про програму:
Після приїзду студенти проходять вступний тест, за результатами яких розподіляються на відповідні групи. У програму входити 20 годин іспанської на тиждень. Після закінчення курсу студенти отримують сертифікат про присвоєний рівень іспанської мови.

Проживання:
Проживання у резиденції у двомісних кімнатах з особистою ванною кімнатою. Кімнати обладнані кондиціонерами. 3-х разове харчування.

У вартість входить:

Проживання у резиденції;
3-разове харчування;
20 годин іспанської на тиждень;
Розважальні заходи;
Екскурсії;
Навчальні матеріали;
Сертифікат після закінчення курсу;
Трансфер;
Страхування;
Підтримка протягом усього курсу;
Послуги "Брайт Тревел".