Embassy CES, Гастінгс
Вік: від 16 років
Дата заїзду: курс починається щопонеділка, крім офіційних вихідних днів.
Тривалість заїзду: від 2 тижнів

Про місто:
Гастінгс – місто з давньою історією, одне з найулюбленіших морських містечок британців, оточене мальовничими луками. Гастінгс багатий на пам'ятки (серед яких важливе місце займають Гастингський замок нормандської епохи, церква Марії Магдалини 19 ст., Церква Св. Леонарда 11 ст. та ін).

Про школу:
Школи Embassy CES у Гастінгсі є частиною STUDY GROUP, яка викладає англійську мову вже понад 30 років. Школа акредитована Британською радою та входять до асоціації English UK.
Школа Embassy CES в Гастінгсі розміщується в чудовому старовинному будинку Вікторіанської епохи з власними садами, зовсім недалеко від узбережжя моря та від центру міста. Школа підтримує теплу сімейну атмосферу, яка приваблює учнів із усього світу знову і знову.

Матеріальна база школи: 2 комп'ютерні класи, доступ до бездротового Інтернету, студентське кафе, спільна вітальня, інтерактивні лекційні дошки.

Школа пропонує кілька курсів різної інтенсивності:
— Страндартний курс (Certificate of English Standard Course) – 20 уроків по 50 хвилин;
— Інтенсивний курс (Certificate of English Intensive Course) – 28 уроків по 50 хвилин.
Після прибуття до школи, студенти проходять вступний тест, на підставі результатів якого, студентів визначають найбільш відповідну групу. Також студенти проходять щотижневі тести успішності. Максимальна кількість студентів у групі – 16.

Програма:
Щотижня школа планує кілька заходів для своїх студентів (відвідування кінотеатру, футбол та інші види спорту, дискотеки, танцювальні уроки та ін.). вихідного для Париж або Едінбург.

Проживання: Сім'я.
Всі сім'ї, що приймають, знаходяться на відстані не більше, ніж за 20 хвилин їзди від школи на громадському транспорті. Студентам надається окрема кімната, а також 2-разове харчування.

У вартість включено:

Заняття за програмою курсу – 20 уроків на тиждень;
Попереднє тестування після прибуття;
Навчальні матеріали;
Сертифікат після закінчення курсу;
Всі заходи та екскурсії, які організовує школа у будні дні (додаткова програма на вихідні дні оплачується окремо);
Додатково оплачується:
— Екскурсії у вихідні дні;
— Трансфер в один бік;
— Реєстраційний внесок;
— Авіа переліт;
— Консульський збір;
— Доставка оригіналу запрошення із Великобританії;
— Страхування;
— Послуги Брайт Тревел.

Послуги «Брайт Тревел» включають переклади ВСІХ документів для посольства, переклад та нотаріальні завірки рахунків для оплати курсу, бронювання квитків, бронювання страховки, візова підтримка, орієнтаційна сесія перед походом до посольства та перед від'їздом, підтримка протягом усього терміну перебування .