Літні канікули на Кіпрі
English in Cyprus
Вік: 7 - 17 років
Тривалість: 2 тижні

Про школу:
Школа English in Cyprus була заснована у 2007 році і є найбільшою на острові. Школа пропонує широкий вибір програм для будь-якого віку та напрямків, а досвідчена академічна команда забезпечує високоякісне навчання та гарантує швидкий прогрес.
English in Cyprus допомагає створити незабутній досвід на острові, зануреному в історію, в оточенні пляжів та кришталево чистих вод Середземного моря. У школі є 18 класів з кондиціонерами, безкоштовний Wi-Fi, комп'ютерний клас, бібліотека, студентське кафе та багато іншого.

Про програму:
У програму входить 20 уроків англійської на тиждень. Після прибуття до школи, у перший навчальний день студенти проходять тестування, за результатами якого їх розподіляють у відповідні групи. Щотижня проводиться екскурсія на цілий день та 2 на півдня (Наприклад: Ayia Napa, Larnaca,
Лімассол, Nicosia). Також до програми входить активний відпочинок (наприклад: відвідування пляжу та басейну з різними водними іграми). Увечері можна взяти участь у талант-шоу, культурних заходах, іграх та спортивних заходах.

Проживання:
У комфортабельному готелі 3* за 5 хвилин ходьби від школи. Максимум 3 особи у кімнаті. Харчування – триразове.

У вартість входить:

Проживання в 3* готелі;
3-разове харчування;
20 уроків англійської на тиждень;
1 екскурсія на весь день на тиждень;
2 екскурсії на півдня на тиждень;
Розважальні заходи на кожен день;
Сертифікат після закінчення курсу;
Трансфер;
Підтримка протягом усього курсу;
Супровід досвідченим керівником;
Послуги "Брайт Тревел".