English Language Academy (ELA)
Про школу:
English Language Academy (ELA) була заснована у 1988 році.
Мовна школа English Language Academy (ELA) розташована на Мальті, у центрі міста-курорту Сліма (Sliema). Академія ліцензована Мальтійським Міністерством Освіти та є членом-засновником організації FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisation in Malta).
Сліма - найфешенебельніше місто Мальти, тут багато готелів, магазинів, ресторанів та обладнаних пляжів. Особливістю Сліми є прямі вулиці та своєрідна архітектура. У Слімі прекрасна набережна, за 8 км від Сліми знаходиться Валлетта (столиця Мальти) та Пачевілль (центр нічного життя Мальти).
Висококваліфіковані викладачі академії мають великий досвід роботи. Англійська є рідною мовою для багатьох із них. У процесі проведення занять в академії широко використовується метод прямого спілкування — розмовляючи лише англійською, викладачі спонукають студентів до бесіди, стимулюють їх інтерес до обговорюваних ситуацій.
Заняття в English Language Academy (ELA) відбуваються з понеділка до п'ятниці.
Першого дня занять усі студенти проходять письмове тестування для визначення рівня знання англійської мови. Тести можуть бути заздалегідь надіслані поштою до початку курсу.

Школа надає навчальні матеріали на курс занять за невелику додаткову плату.
Для організованих груп чисельністю понад 10 осіб та для студентів, які замовляють курси тривалістю від 3 тижнів та більше, передбачені спеціальні ціни
та умови.

Школи та шкільні округи Квебеку:

Central Quebec School Board (Шкільна рада Центрального Квебеку) – 18 шкіл, 5 старших шкіл
для іноземних студентів
Eastern Township School Board (Шкільна рада Східного району) – 28 шкіл, 3 старші школи для іноземних студентів
English Montreal School Board (Шкільна рада Англійського Монреалю) – 64 школи, 16 старших шкіл для іноземних студентів

English Language Academy (ELA) має вичерпні сучасні матеріали для занять, але студенти можуть привозити власні матеріали для забезпечення більш повної відповідності курсу своїм потребам. Заняття не обов'язково можуть проводитись на території школи, місце та час проведення занять може бути обрано за бажанням студента.

English Language Academy (ELA) пропонує студентам низку курсів, включених у Cambridge Examinations, наприклад Key English Test, Preliminary English Test, First Certificate English, Certificate of Proficiency, Certificate in English for International Business and Trade, Cambridge Examination in English for Language Teachers.

Проживання:
Студентам English Language Academy пропонується кілька варіантів проживання: у готелях, резиденції школи, окремих квартирах або в англомовній мальтійській сім'ї. Усі перелічені варіанти проживання розташовані неподалік будівлі школи. Вибір готелів досить широкий: від економ-класу до фешенебельних.

Резиденція English Language Academy розташована в будівлі готелю (2 зірки) і знаходиться за 10 хвилин ходьби від академії та від центру Сліми (Sliema). Розміщення в резиденції ідеально підходить для студентів, які бажають за прийнятну ціну проживати в безпосередній близькості від моря, академії та розваг. Резиденція розташована прямо на березі моря, за 30 метрів від типового для Мальти кам'яного пляжу, де в літні місяці можна займатися дайвінгом та водними видами спорту. Крім того, за 200 метрів від резиденції знаходиться плавальний басейн, яким можна користуватися за невелику додаткову плату.
В усіх номерах резиденції є зручності та телевізор. Номери - 1-3-місні. У резиденції є Інтернет-кафе (за додаткову плату).