IHTTI School of Hotel Management Neuchatel
Вік: від 17 років

Міжнародна індустрія туризму — перспективна, що швидко розвивається. За прогнозами, до 2020 року туризм стане найбільшою індустрією у світі. Сьогодні фахівець у галузі готельного та туристичного бізнесу — одна з найбільш високооплачуваних, престижних та цікавих професій, однаково затребувана у різних країнах світу.

Швейцарія - батьківщина індустрії гостинності
Освіта у сфері готельного та туристичного менеджменту зародилася саме у Швейцарії. Сфера обслуговування накопичила суттєвий практичний і теоретичний досвід і здобула те, на чому базується дуже багато в цій невеликій державі — блискучої репутації. Сьогодні випускники швейцарських шкіл обіймають керівні посади у готелях у всьому світі. Диплом, отриманий у Швейцарії, є перепусткою до міжнародного готельного та туристичного бізнесу.

IHTTI, School of Hotel Management Neuchatel
IHTTI - одна з провідних шкіл готельного менеджменту в Швейцарії, яка має багатий досвід підготовки висококласних фахівців для міжнародної індустрії туризму та гостинності. Вже понад 20 років студенти з усього світу обирають навчання у IHTTI, успішний результат якого підтверджується працевлаштуванням випускників у найкращих готелях світу.

Причини, з яких варто вибрати школу IHTTI

Якісні академічні програми
Програми розвивають: інтелектуальні здібності студентів, таким чином, надалі вони зможуть продовжувати самостійно навчатися вже будуючи свою кар'єру; загальний професіоналізм, який надасть
їм вигляду бездоганної справжньої марки менеджера гостинності за швейцарським стандартом.
Програми, які відповідають сучасним вимогам
IHTTI підтверджує, що її програми залишаються сучасними, відповідають найвищим стандартам та випускники школи IHTTI продовжують користуватися високим попитом після закінчення школи.
Подвійна кваліфікація
Багато студентів школи IHTTI закінчують школу
з подвійною кваліфікацією: Swiss Higher Diploma in Hotel Management (Швейцарський вищий диплом
з готельного менеджменту) та британський диплом
з міжнародного готельного або туристичного менеджменту BA Degree in International Hospitality
and/or Tourism Management.
Коротка тривалість
Бакалаврські програми школи IHTTI складені інтенсивніше: семестри довші, ніж у подібних навчальних закладах та навчальна програма інтенсивніша. Це дозволяє Вам отримати дві визнані кваліфікації всього за три академічні семестри плюс два стажування.
Оплачуване стажування
Перший та другий роки навчання за програмою
з отриманням вищого швейцарського диплома,
а також програми з отриманням ступеня включають оплачувані стажування у Швейцарії та за кордоном.
Добре налагоджений зв'язок з випускниками
Школа IHTTI підтримує тісні зв'язки зі своїми випускниками. Випускники школи в усьому світі встановили активну мережу, яка допомагає кожному знайти роботу, а також забезпечує корисну інформацію.
Кар'єрний центр
Школа IHTTI пропонує велику кількість кар'єрних можливостей за допомогою кар'єрного центру.
Вигідне розташування
Школа IHTTI розташована у центрі м. Нешатель, швейцарському університетському місті. Студенти школи живуть в активному та стимулюючому оточенні з великою кількістю іноземних студентів і мають доступ до університетської бібліотеки, яка надає великий вибір матеріалу англійською або французькою мовами.
Життя у школі
Проживання та харчування надається на кампусі. Студентам надається великий вибір заходів дозвілля, спорту та екскурсій у Нешателі.
Соціальне піклування
Школа IHTTI надає персональну допомогу у разі потреби, а також піклується про відвідування лікаря
чи фахівця.
Міжнародне визнання та акредитації:
ASEH, швейцарська асоціація шкіл готельного господарства;
— Дипломи школи IHTTI визнаються багатьма кантонами Швейцарії, включаючи кантон Нешатель.
Бакалаврські програми акредитовані університетом Борнмута, Великобританія

Школа IHTTI є членом наступних асоціацій:
AIEST, міжнародна асоціація наукових експертів з туризму;
CHRIE/EuroCHRIE, рада з готельної, ресторанної та інституційної освіти;
EUHOFA, Міжнародна асоціація шкіл готельного господарства;
HCIMА, асоціація міжнародного менеджменту готельного господарства та харчування;
IH&RA, міжнародна асоціація готельного менеджменту та ресторанного бізнесу;
Асоціація швейцарських готелів;
Організація з міжнародного туризму;

Членство у швейцарській освітній групі
Школа IHTTI є членом швейцарської освітньої групи, яка лідирує у групі швейцарських освітніх закладів з готельного господарства. Студентам,
які навчаються в одному із закладів швейцарської освітньої групи, а також випускникам, надається багато переваг при влаштуванні на роботу.
Швейцарська освітня група включає чотири лідируючі школи готельного менеджменту Швейцарії.
Переваги шкіл швейцарської освітньої групи:

Швейцарська власність
Усі школи – члени швейцарської освітньої групи офіційно зареєстровані у Швейцарії та на 100% є швейцарською власністю, що гарантує знамениту традицію швейцарської освіти в галузі готельного господарства, переваги швейцарської марки гостинності та визнання вашої кваліфікації у всьому світі.

Швейцарська освітня група – гарантія академічної якості
Усі школи – члени швейцарської освітньої групи постійно контролюються за якістю викладання та підтримують відомий рівень швейцарської освіти.
З метою найкращої підготовки до міжнародної кар'єри, Вам буде надано швейцарську кваліфікацію на додаток до бакалаврського або магістерського ступеня провідного британського або американського університету. Така подвійна швейцарсько-британська або швейцарсько-американська освіта дозволяє претендувати на лідируючі позиції в індустрії готельного господарства по всьому світу, що надзвичайно розвивається.

Спонсорська програма підготовки з англійської мови
Швейцарська освітня група прагне, щоб Ви досягли успіху навчанні. Програма підготовки з англійської мови – це чудова можливість покращити рівень англійської мови та підготуватися до першого року навчання. Більше того, швейцарська освітня група частково спонсорує вартість програми підготовки.

Послуга підбору місця стажування, роботи та зв'язок з випускниками
Випускники швейцарської освітньої групи мають високий попит на міжнародному ринку праці. Кар'єрний центр швейцарської освітньої групи підтримує дуже тісні зв'язки з провідними готельними ланцюжками, як The Hotel Group Mandarin Oriental, Compass Group, I4 *, Internships for America, Sheraton Hotels & Resorts, Hilton, USA Placement International recruitment, Mariott, Westin Hotels & Resorts. У студентів є також прямий доступ до цих організацій під час проведення заходів щодо підбору працівників, які проводяться регулярно у всіх школах.

Послуги та можливості, що надаються
Освітні умови грають вирішальну роль для досягнення результату навчання. Школи швейцарської освітньої групи пропонують великий спектр послуг з досягнення освітнього результату, включаючи соціальну адаптацію, медичну допомогу, центри підтримки студентів, спортивні та розважальні заходи та інші можливості, що постійно вдосконалюються та розвиваються.

Зниження вартості освіти
Школи члени швейцарської освітньої групи пристосували свої освітні програми до потреб міжнародних студентів. Інтенсивні програми пропонують більше 30 годин навчання на тиждень, що значно вище порівняно з програмами інших шкіл, які включають 20 годин на тиждень або менше. Повністю визнані бакалаврські програми можуть бути отримані лише за три чи чотири академічні семестри плюс стажування. Це означає зниження вартості навчання та ранній початок кар'єри.

Вступні вимоги:
Certificate; Diploma, Swiss Higher Diploma, BA: вік з 17 років, атестат про середню освіту,
знання англійської мови на рівні IELTS 5.0/TOEFL 500 або тестування IHTTI
Post Graduate Diploma: ступінь бакалавра або 3-річний досвід роботи в готельному бізнесі на рівні управління,
знання англійської мови на рівні IELTS 5.5/TOEFL 525 або складання тесту IHTTI


1 рік. Програма отримання сертифіката
Ця програма готує студентів у подвійному плані. По-перше, вона розвиває операційні навички та загальний професіоналізм, таким чином, щоб вони могли ефективно працювати під час проходження практики та надалі будували кар'єру у цій індустрії. По-друге, вона розвиває інтелектуальні здібності студентів, тому вони можуть легко перейти на другий рік навчання. Ці аспекти досягаються завдяки фокусуванню на практичних предметах, теоретичних поняттях та професійній поведінці.

1,5 роки Програма отримання диплому
На основі академічної програми першого року та семестрової практики, програма другого року продовжує розвивати інтелектуальні здібності студентів та загальний професіоналізм, а також починає розвивати навички менеджменту для майбутньої кар'єри на позиціях менеджерів та топ менеджерів. Це досягається завдяки глибокому вивченню операційного контролю, теоретичних понять та професійної етики поведінки.

2 рік Програма здобуття швейцарського диплома про вищу освіту
На базі навчання за перші три семестри, четвертий семестр пропонує студентам отримати подальший досвід з метою розвитку операційних навичок та загального професіоналізму, а також інтелектуальних здібностей та навичок менеджменту через виконання аналітичного звіту з менеджменту. Закінчений шлях 4 семестрів надає студентам основні блоки знань для успішного завершення остаточного курсу бакалаврату (BA), а також готує студентів для тривалої та успішної кар'єри менеджера у цій індустрії

3 рік Програма Бакалаврату BA Degree
Студенти, які успішно завершують програму Вищого диплома, можуть розпочати навчання на програму BA (Honours), яка завершується після закінчення третього року навчання. У школі IHTTI пропонуються такі програми бакалаврату:
Bachelour of Arts (Hons) International Hospitality Management (Бакалавр мистецтв, Міжнародний менеджмент готельного господарства)
Bachelour of Arts (Hons) International Tourism Management (Бакалавр мистецтв, Менеджмент міжнародного туризму)
Bachelour of Arts (Hons) International Hospitality and Tourism Management (Міжнародний менеджмент готельного господарства та туризму)
Програма післядипломної освіти Postgraduate program

Програма післядипломного навчання з отриманням диплома створена для надання студентам великого розуміння робочого життя та практики в індустрії туризму та готельного господарства. Для досягнення цієї мети, програма має подвійну спрямованість: вона наголошує, як на щоденних операціях у відділеннях готелю, так і на процесах ухвалення рішення, які ведуть до ефективного менеджменту відділень та готелю загалом.

Протягом 21 тижня програми, студентам даються практичні інструкції з чотирьох ключових функцій готелю, виробництво їжі, послуга «їжа та напої», господарювання та операції адміністрації. Це активна демонстрація діяльності відділів доповнюється теоретичними знаннями з метою забезпечення необхідних фундаментальних знань та навичок.

Ця теоретична основа включає уроки з Особистого розвитку та менеджменту готельних операцій. Ці предмети викладаються у комбінації з лекціями, семінарами та розборами конкретних прикладів.

По завершенні 21 тижня в школі студенти працюють на оплачуваних стажуваннях в індустрії. Ці стажування організовуються IHTTI. Стажування дає можливість цінного досвіду та бачення зсередини, як функціонує бізнес-індустрія.
Умови школи IHTTI:

Оплата: Оплата має бути зроблена на банківський рахунок школи IHTTI у швейцарських франках. Банківські витрати з допомогою відправника.

Відмова від програми: Відмова від програми приймається не менше, ніж за 8 тижнів до початку курсу письмово поштою. В цьому випадку школа IHTTI поверне гроші за вирахуванням адміністративних витрат 1000 шв. франків. Студенти також можуть перенести один раз свій депозит на іншу дату початку, за умови інформування школи мінімум за 8 тижнів до початку навчання письмово поштою. При відмові від програми менше, ніж за 8 тижнів до її початку, повернення грошей не буде проведено за жодних обставин. Якщо студент отримує відмову у візі, IHTTI поверне повністю суму за навчання за вирахуванням адміністративного збору 250 шв. франків..

Вартість: Вартість переглядається щорічно січні, але може змінитися у час.
Канікули: Кожен семестр включає канікули від 2 до 3 тижнів, зазвичай наприкінці семестру або на Різдво. Школа IHTTI не надає проживання на канікули.

Підготовчий курс англійської мови: Спонсорська ціна на курси англійської мови застосовується лише для студентів, які подають документи на навчання від 1 до 3 років і лише в тому випадку, якщо оплата за підготовчий курс провадиться разом із оплатою за перший рік основного навчання. Повернення грошей не провадиться, якщо студент поміняє своє рішення і не захоче продовжувати основну програму. Якщо студент не досягне необхідного рівня на момент початку основного навчання, він буде продовжувати програму англійської мови за спонсорською ціною (Звичайна ціна 900 шв. франків – спонсорування 500 шв. франків = 400 шв. франків на тиждень оплачується студентом).

Виняток: Школа IHTTI зберігає право виключити будь-якого студента за постійне порушення правил школи або за вживання наркотиків та вандалізму.

Заходи: Школа IHTTI не несе відповідальності за будь-які заходи поза навчальною програмою, в яких беруть участь студенти.

Iнше: Школа IHTTI залишає за собою право змінювати дати початку навчання, вартість, навчальну програму або класний годинник без повідомлення.
Проживання:
Школа IHTTI знаходиться в центрі Нешателя в колишньому готелі Eurotel. Готель “Eurotel” був нещодавно відремонтований та надає чудове викладання, дозвілля та умови проживання.

Студенти можуть вибирати такі опції проживання:
- Стандартна двомісна кімната;
- Стандартна одномісна кімната;
- Двомісна кімната підвищеної комфортності;
-Одномісна кімната підвищеної комфортності.

У всіх кімнатах є окрема ванна кімната з душем або ванною кімнатою, прямий телефон, супутникове телебачення і бездротовий доступ до локальної мережі.

Харчування:
Усі прийоми їжі відбуваються або в ресторані “Les amis”, французькому ресторані, де студенти також практикуються, або в кафетерії “Chatterbox”. Для студентів також є кава-шоп "Coffee Beans", чудове місце для зустрічей студентів.

Дозвілля:
Місто та кантон Нешатель пропонують великий вибір культурних подій та спортивних умов у пішохідній дистанції від школи. Любителі водного спорту знайдуть багато розваг, як плавання та віндсерфінг. Катання на лижах взимку та катання на ковзанах, теніс та гольф також можливі.
Також є великий вибір дискотек, кіно, театрів, клубів і концертів.
Студентський комітет IHTTI регулярно організовує різноманітні заходи, екскурсії, вечірки та інші соціальні заходи.