Inlingua, Зальцбург
Вік:
Стандартний та Інтенсивний курс – від 16 років;
Німецька для професіоналів – від 18 років.

Дата заїзду: за запитом

Тривалість заїзду:
Стандартний курс – від 2 тижнів;
Інтенсивний курс – 2-4 тижні;
Німецька для професіоналів – 2 тижні.

Мінімальний рівень володіння мовою для вступу:
Стандартний курс – новачок;
Інтенсивний курс та Німецький для професіоналів – просунутий.

Про місто:
Зальцбург - Батьківщина всесвітньо відомого композитора Вольфганга Амадея Моцарта. Тут кожен куточок міста нагадує великого музиканта: від численних фестивалів до кондитерських виробів. А потрапивши у стародавні фортеці, палаци та мальовничі парки можна відчути себе багатим вельможею з дитячих казок. Зальцбург прекрасний будь-якої пори року і завжди привітно зустрічає своїх гостей.

Про школу:
Школа Inlingua була заснована в 1968 році в Берні і сьогодні налічує понад 350 навчальних центрів у 30 країнах світу і є однією з найбільших та найуспішніших лінгвістичних організацій.
Школа Inlingua у Зальцбурзі була заснована у 1990 році в історичному центрі міста. Школа розташована за 20 хвилин їзди від аеропорту Зальцбурга та за 10 хвилин від залізничного вокзалу. Inlingua Salzburg визнана багатьма організаціями, серед яких: Internationale inlingua Sprachschulen AG, Campus Austria, Міністерством освіти (як інститут освіти дорослих).

Матеріальна база: 5 сучасних класів та кілька кімнат для семінарів з фліп-чартами, аудіо- та відео-плеєрами, проектор, кімната відпочинку з машиною для приготування напоїв, бібліотекою, відеотекою, іграми для дозвілля, безкоштовний бездротовий інтернет.
Навчання:

Школа пропонує кілька групових програм вивчення німецької мови:
Стандартний курс (SD-20) – включає 20 уроків на тиждень (з понеділка по п'ятницю) (15 уроків з учителем за загальною програмою, 5 уроків відео-/аудіо-навчання + письмові вправи, 3 уроку культурної програми);
Інтенсивний курс (SD-20) – включає 30 уроків на тиждень (25 уроків із учителем за загальною програмою, 5 уроків відео/аудіо-навчання + письмові вправи, 3 уроки культурної програми). Курс недоступний для новачків;
Німецька для професіоналів (SD-30 Executive) – призначена для людей, які бажають покращити рівень свого німецького у сфері бізнесу. і включає 30 уроків німецької на тиждень (25 уроків із учителем за загальною програмою, 5 уроків відео/аудіо-навчання + письмові вправи, 3 уроки культурної програми). Перед початком навчання студенти проходять попередній тест, за результатами якого зараховуються до груп відповідного рівня. Урок триває 45 хвилин, включаючи невелику перерву. Заняття відбуваються у міні-групах (до 8 осіб у групі).

Крім того, школа пропонує курси для учасників віком 55+ (15 уроків з учителем за загальною програмою, 3 уроки культурної програми на тиждень), індивідуальне навчання.
Супер-інтенсивна програма (Crash Intensity Program; інтенсивне індивідуальне навчання з 20, 30 або 40 уроків на тиждень);
Програма максимальної інтенсивності (50 уроків загального німецького на тиждень, 5 уроків відео-/аудіо-навчання + письмові вправи, культурна програма);
Семінари для професіоналів (Презентація та ведення переговорів; Маркетинг та продажі; Адміністративне управління; 30 уроків у тиждень);
Семінари для керівників та політиків (30 уроків). Більш детальна інформація на запит.

Культурна програма:
У кожен курс включені заняття з культурної програми: 1 раз на тиждень протягом приблизно 3 академічних годин студенти можуть взяти участь у культурному житті міста: відвідати концерти, музеї, екскурсії та ін. Ці заходи є необов'язковими та їх вартість включена у вартість навчання (крім вхідних квитків та особистих витрат). Самостійно студенти можуть взяти участь у різноманітних спортивних та культурно-розважальних заходах, додаткових екскурсіях (за додаткову плату).

Проживання: у сім'ї. Усі приймаючі сім'ї ретельно відібрані та регулярно перевіряються. Відстань від місця проживання до школи не перевищує 20-хвилинної подорожі громадським транспортом. Студенти проживають в одномісних кімнатах, ванна та туалет загальні. З харчування надаються сніданки. Також можливе додаткове харчування (за запитом) та двомісні кімнати (якщо студенти подорожують удвох).
Вартість 2 тижнів навчання на 1 особу:
Стандартний курс (20 уроків на тиждень) – від 497 євро;
Інтенсивний курс (30 уроків на тиждень) – від 860 євро;
Німецька для професіоналів (30 уроків на тиждень) – від 860 євро.

Вартість проживання 1 особи (у сім'ї):
одномісна кімната, сніданки – від 28 євро за ніч;
двомісна кімната, сніданки (за умови, що студенти подорожують удвох) – від 26 євро за ніч
додаткове харчування (за запитом) – від 7,50 євро за 1 їду.

У вартість навчання включено:
заняття з обраної програми;
навчальні матеріали;
заходи, що організовуються школою (крім спортивних);
вступний тест;
користування матеріальною базою школи;
студентський путівник.

Додатково оплачуються:
переліт;
трансфер від вокзалу/аеропорту Зальцбурга (в один бік);
проживання і харчування;
додаткові екскурсії та поїздки, участь у спортивних та культурно-розважальних заходах;
консульський збір;
послуги "БРАЙТ ТРЕВЕЛ" з організації поїздки - 3000 грн;
страхування;
Доставка запрошення експрес-поштою (при необхідності).

Послуги «БРАЙТ ТРЕВЕЛ» включають переклади ВСІХ документів для посольства, переклад та нотаріальні завіреності рахунків для оплати курсу, бронювання квитків, бронювання страхування, візова підтримка, орієнтаційна сесія перед походом до посольства та перед від'їздом, підтримка протягом усього терміну перебування .