Inlingua, Зальцбург. Програма "Language + Ski + Culture"
Дата заїзду: за запитом
Тривалість: за запитом

Про місто:
Зальцбург – одне з найкрасивіших міст Австрії з багатою історією та дивовижною архітектурою. Але місто приваблює не лише любителів мистецтва. Завдяки своєму розташування та клімату в місто з'їжджаються любителі зимових видів спорту з усього світу. Всього за кілька кілометрів від міського центру знаходиться альпійський пік Унтерсберг.

Про школу:
Організація Inlingua була заснована в 1968 році в Берні і сьогодні налічує понад 350 навчальних центрів у 30 країнах світу і є однією з найбільших та найуспішніших лінгвістичних шкіл.
Школа Inlingua у Зальцбурзі була відкрита у 1990 році та розміщується в історичному центрі міста. Зручне розташування школи дозволяє швидко дістатися аеропорту Зальцбурга (20 хвилин їзди) та залізничного вокзалу (10 хвилин). Inlingua Salzburg визнана багатьма організаціями, серед яких: Internationale inlingua Sprachschulen AG, Campus Austria, Міністерством освіти (як інститут освіти дорослих).

Матеріальна база: 5 сучасних класів та кілька кімнат для семінарів з фліп-чартами, аудіо- та відео-плеєрами, проектор, кімната відпочинку з машиною для приготування напоїв, бібліотекою, відеотекою, іграми для дозвілля, безкоштовний бездротовий інтернет.

Навчання:
Школа пропонує кілька програм, що дозволяють поєднати активні заняття зимовими видами спорту з ефективним вивченням німецької в міні-групах або індивідуально.
Програми:

Програма One-On-One Package (Індивідуальна програма) – передбачає індивідуальне навчання з викладачем за загальною або спеціальною (професійною) програмою + культурна програма: наприклад, 2 тижні входить: 40 уроків індивідуального навчання, 6 годин культурної програми з іншими учнями школи, 1 семінар, 2 повноденні поїздки до лижних зон у вихідні (у ціну включений тільки трансфер). Проживання – одномісна кімната в готелі 3* з туалетом та душем (13 ночей у Зальцбурзі). Харчування – сніданки.

Вартість 2 тижнів програми One-On-One Package – від 2925 євро за особу.

Програма Partner Package (Партнерська програма) – передбачає навчання удвох із партнером, другом або колегою за загальною або спеціальною (професійною) програмою (наприклад, у 2 тижні входить: 40 уроків навчання у парі з колегою, другом чи партнером, 6 годин культурної програми з іншими учнями школи, 1 семінар, 2 повноденні поїздки до лижних зон у вихідні (у ціну включений тільки трансфер). Проживання – двомісна кімната в готелі 3* із туалетом, ванною (13 ночей). Харчування – сніданки.

Вартість двох тижнів програми Partner Package – від 3430 євро за двох.

Програма Open Inlingua-Group-Package (Програма навчання у групі) – передбачає навчання у міні-групі (3-6 студентів) за загальною програмою (наприклад, 4 тижні включають: 80 уроків німецької у групі, 12 академічних годин культурної програми з іншими учнями) школи (за бажанням), 3 дні поїздок до гірськолижних зон (у ціну включено лише трансфер), трансфер від аеропорту/вокзалу до місця проживання). Проживання – одномісна кімната у сім'ї, харчування – сніданки.

Вартість 2 тижнів програми Open Inlingua-Group-Package – від 1240 євро за особу.

У вартість навчання входить:

Заняття з обраної програми;
Навчальні матеріали;
Культурна програма;
Проживання і харчування;
Вступний тест;
Користування матеріальною базою школи;
Трансфери до гірськолижної зони та назад.
Додатково оплачуються:
— переліт;
— додаткові екскурсії та поїздки;
— заняття зимовими видами спорту у гірськолижних зонах;
— консульський збір;
— послуги «БРАЙТ ТРЕВЕЛ» з організації подорожі;
— страхування;
— доставка запрошення експрес-поштою (при необхідності).

Послуги «БРАЙТ ТРЕВЕЛ» включають переклади ВСІХ документів для посольства, переклад та нотаріальні завіреності рахунків для оплати курсу, бронювання квитків, бронювання страхування, візова підтримка, орієнтаційна сесія перед походом до посольства та перед від'їздом, підтримка протягом усього терміну перебування .