Веселі та корисні літні канікули в Ірландії з EFL Ireland
Вік: 10 - 17 років
Тривалість: 3 тижні

Про місто:
Уотерфорд - старовинне місто південного побережжя Ірландії, засноване норманами у 914 році. Це було перше поселення на півдні острова. Давня історія, багата природа та чудовий клімат приваблює безліч туристів зі всього світу. Місту і околицям є що показати: руїни середньовічних замків, зловісні пещери Данмор, безкраї луки, гігантські гори, незліченні музеї, знаменита фабрика хрусталю і, звичайно ж, традиційна ірландська гостинність.

Про школу:
Школа EFL розташована в центрі Уотерфорда, між парком Піплз Парк (People's Park) та рікою Шур (River Suir), на березі якої є величезні спортивні майданчики. Місто знаходиться в 1,5-2 годинах їзди від міжнародного аеропорту Дублін і Корк і в 2 годинах від аеропорту Шеннона. Матеріальну базу школи складають 20 сучасно обладнаних класів, безкоштовний бездротовий інтернет, комп'ютерна кімната, спортивний зал, футбольне поле, баскетбольний майданчик та чудова зелена зона для відпочинку на території школи.

Програма: у тиждень включено 1 екскурсію на цілий день (наприклад, Дублін, Корк) та 1 на півдня (наприклад, Рідінг, Віндзор). Після обіду та ввечері проводяться різні розважальні заходи, які учні самі вибирають.

Проживання: у сім’ях. Всі приймаючі сім'ї ретельно відбирають і регулярно інспектують. У середньому сім'ї розташовуються за 20 хвилин пішої прогулянки до школи. Можливе проживання в одномісних та двомісних кімнатах. Харчування триразове.

У вартість входить:

Заняття за програмою (20 уроків на тиждень);
Проживання у сім'ї та триразове харчування;
Вступний тест та сертифікат після закінчення курсу;
Навчальні матеріали;
24-х годинна підтримка;
Екскурсії та заходи, що організовуються школою;
Всі трансфери (з аеропорту, на екскурсії та назад);
Оформлення візи;
Страхування;
Консульський збір;
Сгрупи досвідченим керівником;
Послуги «БРАЙТ ТРЕВЕЛ» з організації подорожі.