Kent College Canterbury
Рік заснування: 1885 рік
Тип школи: школа-пансіон змішаного типу, Міжнародний навчальний центр
Вік учнів: від 3 до 18 років
Кількість учнів: 500 - 600
Живуть у школі: 160
Вчителів/учнів: 1:9
Програми навчання: IB, A-Level, IGCSE
Розташування: Кантербері, Кент, 60 миль від Лондона
Найближчий аеропорт: Гатвік, 40 хв., Хітроу 1 год.
Про школу:
«Kent College» – школа-пансіон спільного навчання у м. Кентербері (графство Кент). Школа має чудову репутацію як освітній та виховний заклад, в якому кожен учень досягає високих академічних успіхів. Школа була заснована в 1885 році, має відмінну репутацію за високу якість навчання та уважний підхід до студентів. З 1970 року школа перейшла на спільне навчання. «Kent College» приймає учнів із різних країн світу. У школі навчаються діти
більш ніж із 30 країн.
Коледж показує вражаючі академічні результати. Наприклад, у 2008 році 99% учнів отримали прохідні бали на іспиті A-level, і особливо високі результати були з математики та природничих наук. На A-Level надається широкий вибір предметів, з яких найпопулярнішими є математика, бізнес, англійська література, географія, фізика. Учні проживають у п'яти просторих комфортабельних будинках.


Позакласне життя:
Велика програма та прекрасне викладання поєднуються з інтенсивним позакласним життям заняттями мистецтвом та спортом. Школа має в своєму розпорядженні нову сучасно обладнану бібліотеку, спортивні зали, чудові художні класи. На території школи площею 70 акрів розташовано безліч майданчиків для занять різними видами спорту і навіть власна ферма. У розпорядженні студентів 20 тенісних кортів, поля для гри в нетбол, хокей, футбол, крикет, майданчики для волейболу, баскетболу, бадмінтону, великий спортзал. У школі представлені чудові можливості для занять музикою, від класичної гри на скрипці до сучасного року.
Гордість «Kent College» – це величезний вибір заходів, додаткових занять та гуртків. Учні у вільний від академічних занять час можуть розвивати свої таланти, практикувати знання та вміння. У школі є драматичний гурток, танцювальний клуб, фотостудія, шаховий клуб та багато іншого. Додаткові заняття з наук, математики, дизайну та історії дозволяють студентам висловлювати свої ідеї та знання на практиці. Бажаючі можуть брати участь у спеціально організованих дебатах або відвідувати літературний гурток.
Проживання:
«Kent College» має кілька навчальних корпусів, 2 резиденції для проживання хлопчиків та 2 для дівчаток, які розміщуються у кімнатах на 2-3-4 особи.
У кожній резиденції постійно проживає сімейна пара (houseparent), для яких вона є домом, і це дозволяє підтримувати атмосферу сімейного затишку
та толерантності. У «Kent College» ретельно стежать за дисципліною, кожен студент має викладача, який допомагає у вирішенні будь-яких проблем
та консультує учня з будь-яких питань, у резиденціях цілодобово працюють працівники школи. Школа має медичний центр, в якому учням безкоштовно надається необхідна допомога 24 години на добу. Триразове харчування: сніданок, вечеря та ланч. Їжа в шкільній їдальні готується із свіжих, екологічно чистих продуктів, які отримують прямо з ферми, розташованої на території школи. У коледжі пропонується проживання в резиденції та в сім'ї, що приймає. У сім'ї проживання, як правило, у двомісних кімнатах. В одній сім'ї може бути як 1-2 студенти, так і більше, залежно від розмірів будинку, кількості вільних кімнат та можливостей господарів. Сім'ї розташовані в основному за 5-20 хвилин ходьби від школи.