King Edward’s School Witley
Про школу:
«Кінг Едвардз» — приватна школа-пансіон, де навчається 440 учнів віком від 11 до 18 років. Хлопчики та дівчатка можуть вступити до школи в 11 - 16 років. Більшість учнів (60%) проживає на території школи. але також тут навчається близько 170 хлопців із Суррея та сусідніх графств: Хемпшира, Східного та Західного Суссекса, — вони роблять свій вагомий внесок у дружню шкільну спільноту. Приблизно 25% учнів – іноземці із 30 різних країн світу. У школі давно існує традиція приймати навчання іноземців, які успішно «вливаються» у шкільне співтовариство. Наразі тут навчається і кілька юних українців.

Високі академічні стандарти та виховання дітей у дусі християнства завжди підтримують репутацію школи на належному рівні. Слово «завжди» тут є ключовим, адже школу було засновано 1553 року. Завдяки такій довгій історії та прихильності до усталених традицій школі можна вибачити деяку старомодність. Хоча, звісно, ​​вона проявляється далеко не у всьому.

Навіть швидко поглянувши на наукову та додаткову програми, можна зрозуміти. що школа йде в ногу з двадцять першим століттям. Наприклад, компанія Microsoft обрала школу "Кінг Едвардз" для участі у своїй експериментальній програмі Anytime, Anywhere Learning. Крім цього, учнів із 5 по 10 класи школа безкоштовно забезпечує ноутбуками. А після запровадження у 2004 році програми міжнародного бакалаврату (IB) учні показали 100%-й результат складання іспитів. Завдяки цьому «Кінг Едвардз» потрапила на 11 місце у списку найкращих шкіл-пансіонів Великобританії, де пропонується програма IB. Філософія цієї програми полягає у традиційній, по-справжньому всебічній освіті, а також у навчанні дітей навичкам, необхідним у житті. Саме тому було ухвалено рішення з 2010 року зробити IB єдиною навчальною програмою для старшокласників.

Навчання та проживання:
Хлопчики та дівчатка з різних соціальних верств чудово уживаються один з одним у школі, проте діти з сімей з порівняно невисоким статком іноді потребують певної допомоги. Таким хлопцям «Кінг Едвардз» радо надає стипендії.
Учні проживають у сучасних резиденціях, збудованих у 70-х роках минулого століття та нещодавно реконструйованих. Кімнати розраховані на дві особи,
в будівлі діти користуються спільною бібліотекою, кухнями та телевізорами. Таким чином, зберігається баланс між потребою в індивідуальному просторі та потребою у спілкуванні.

Культурна програма та спорт:
На конкурсах з музики та акторської майстерності школярі виступають у командах від своїх резиденцій. Але у спортивних змаганнях їх поділяють
на команди хлопчиків та дівчаток. Школа «Кінг Едвардз» нещодавно запровадила додаткову програму IB CAS (творча та волонтерська праця). Вона передбачає участь у благодійних заходах, надання безоплатної допомоги місцевій громаді тощо.
Завдяки зведенню нового критого стадіону та інших спортивних споруд можливості у сфері спорту значно розширилися. Підхід школи до фізичної активності можна сказати словами: спортом повинен займатися кожен!
Ось уже тринадцятий рік «Кінг Едвардз» спільно з Асоціацією скульпторів Суррея та безліччю різних художніх майстерень проводить щорічний осінній фестиваль мистецтв «Вів Артіс». Це не просто цікава подія регіонального рівня, а ще й наочна демонстрація творчих здобутків учнів школи.

Проживання:

Повний пансіон
Підтримка політики здорового харчування
Кімнати для проживання – суміщені або окремі
Діти віком від 16 років можуть проживати одні
в кімнаті
4 будинки для дівчаток і 4 для хлопчиків
Загальні зони відпочинку для дівчаток
та хлопчиків
Добре обладнана кухня
Програми навчання:
— GCSE, IB (міжнародний бакалаврат),
— річний курс підготовки до IB,
— літні курси,
— IB.

Вартість навчання:
— вартість у триместр £ 2 700 - 3 000
— депозит £4 000 – 6 000
— реєстраційний внесок £100