Клімковіце
Про курорт:
Клімковіце - це термальний лікувальний курорт, розташований на північному сході Чехії, в історичному регіоні Моравія, недалеко від кордону з Польщею. Місто належить до Моравсько-Сілезького краю, столицею якого є місто Острава, яке розташоване всього в 10 ньому від курорту.

Гордість всього міста - це відомі місцеві джерела, вода в яких - морського походження, через що до її складу входять йод і бром. Однак, кількість йоду, що міститься в ній, у 900 разів більша, ніж у звичайній морській воді. А кількість брому та інших мінеральних речовин удвічі більша.

Якщо вас турбують хвороби опорно-рухового апарату або неврологічні, гінекологічні, серцево-судинні захворювання, то Клімковіце є для вас правильним вибором. За допомогою йодобромної води, званої «солянка», тут з 1994 р. успішно лікують перелічені вище недуги. Також Клімковіце – це один із нечисленних курортів, на якому лікують дітей віком від 1 року.

Тут ви знайдете не тільки чудові умови для лікування ваших хвороб, але й велику кількість можливостей для спортивного та культурного проведення часу протягом усього року.
Показання для перебування на курорті:
— Захворювання опорно-рухового апарату
— нейром'язові захворювання
— Післяопераційні стани
— постінсультні стани
— Краніотравми
— Розсіяний склероз
— артроз
— артрит
— Ревматизм
— Посттравматичні стани
— М'язова дистрофія
— цукровий діабет двох типів
— порушення обміну речовин
— неврологічні захворювання
— хвороби, пов'язані з порушенням системи кровообігу
— ДЦП та інші пошкодження нервової системи
— гінекологічні захворювання