Лікування в Угорщині
Про лікування:
Приватна клініка в Будапешті пропонує комплекс послуг з медицини anti-aging, включаючи огляд стану здоров'я та призначення індивідуальної терапії, естетичне, дерматологічне лікування, пластичну хірургію, судинну хірургію, хірургію нижніх кінцівок, інтимну хірургію. В рамках комплексних послуг з превентивними та anti-aging цілями, крім застосування медичних оглядів та лікування клініка пропонує обстеження лікарями-фахівцями у різних профілях, комплексну ультразвукову-, рентген- та лабораторну діагностику, а також можливості хірургічних операцій в операційному відділенні.

Медицина антиейджинг
«Здоров'я, фізична підтягнутість, краса, молодість»

Здоров'я в даний час є не тільки відсутність хвороби, але й оптималізація здібностей і якості життя, тому поряд з лікуванням необхідно зберігати здоров'я, вести здоровий спосіб життя і користуватися засобами, як wellness, селфнес (selfness) і антиейджинг (anti-aging).
Цікавиться медициною антиейджинг (anti-aging) насамперед вікова група 50-60 річних, але наш досвід показує, що тих, хто дедалі більше цікавиться серед молоді, розуміє, що фізично активний і духовно повноцінний «золотий вік» треба заздалегідь забезпечити. Користуватися оздоровчими послугами, що покращують фізичні та духовні дані, що зберігають сексуальну привабливість і фізичну підтягнутість вже не розкіш, все це однаково важливо для особистості та суспільства, тому що від цього залежить якість третьої частини життя.
Англійська медична термінологія «anti-aging medicine», метою якої є збереження та покращення фізичних та духовних даних, зміцнилася у всьому світі. "Anti-aging" означає "проти старіння", "проти віку". Медицина антиейджинг (anti-aging) є міждисциплінарною медичною галуззю, що базується на медичній науці та лікарській технології та спрямована на раннє попередження, діагностику та лікування вікових функціональних порушень, станів недостатності та хвороб.

Завдання медицини антиейджинг (anti-aging) комплексне: оптимізація «внутрішніх» фізіологічних процесів та естетичне покращення зовнішнього вигляду. Мета: збереження внутрішнього здоров'я, поряд з покращенням та відновленням фізіологічних процесів людського організму, відновлення рівня біохімічних речовин, які життєво важливі для організму, запобігання запальним процесам, що виникли в організмі, дезінтоксикація та видалення шлаків, відновлення нормального рівня гормонів біовідповідними гормонами, і врівноважує передчасне старіння клітин. Поліпшення зовнішнього вигляду можна досягти естетичним, дерматологічним лікуванням, пластичною хірургією, судинною хірургією, естетичною хірургією нижніх кінцівок, інтимною хірургією та оперативною корекцією.
Крім наданої лікарської допомоги, природно необхідне дбайливе ставлення до свого здоров'я, відповідний режим харчування, правильна життєва позиція і регулярний рух. Все це спільно може призвести до безвікового здоров'я та до безвікового життєвої якості в біологічному та фізіологічному понятті!
Жінкам
Краса виходить зсередини
Молодість… Ти чудово виглядаєш, чудово почуваєшся і весь світ біля твоїх ніг! Але раптом близько 30 років щось починає змінюватись.
Те, що виникає зовні, безпосередньо відбиває зміни у всьому організмі. Коли ми думаємо про красу, тоді ми маємо на увазі і здоров'я. Якщо Ви сумніваєтеся в цьому, уявіть собі ту жінку, яку Ви вважаєте красивою: чи виглядає вона хворою, втомленою, чи болить у неї щось, чи має вигляд здорової, енергійної та сильної жінки?
Здоров'я жінки залежить від багатьох факторів, що постійно змінюються. Правильно складена дієта, фізичне навантаження та спосіб життя відіграють важливу роль. Завдяки суворій дієті та фізичним вправам, підібраним індивідуальним тренером та дієтологом, 47-річна жінка може виглядати як 32-річна.
У чому ж секрет здоров'я, який робить нас красивим і підтримує здоров'я протягом «нормального» життя? Секрет у хімічних процесах організму. Хімічними процесами у тілі жінки керує комплекс гормональних взаємин, кожен гормон має особливу роль у підтримці здоров'я. Будь-якій жінці більш-менш знайомий естроген, але що таке прегненолон, DHEA, прогестерон, кортизол, серотонін тощо?
Слово «гормон» від слова грецького hormo, що означає «приводить у рух». Гормони стимулюють та регулюють нескінченний ряд функцій в організмі.
Чоловікам
Антіейджинг та молодість
Тестостерон сприяє збереженню щільності кісток та м'язової маси. М'язова маса визначає зовнішній вигляд людини, оскільки форма тіла переважно залежить від контурів тіла. Не менш важливим є те, що тестостерон зберігає працездатність серця.
Дегідропіандростерон (DHEA) уповільнює утворення дрібних зморшок, стимулює процеси регенерації шкіри, допомагає утворенню колагену та еластину, внаслідок чого шкіра «свіжа».
Прегненолон бореться з наслідками стресу: піднімає настрій, покращує рухливість, концентрацію та пам'ять, зміцнює імунну систему та підвищує загальний енергетичний рівень.

Андропауза
Аналогічно жіночої менопаузи чоловіки проходять через андропаузу, коли здебільшого починає знижуватися рівень гормону тестостерону. Внаслідок цього з'являються різні симптоми, як швидка стомлюваність, дратівливість, порушення ерекції, втрачений статевий потяг, ожиріння живота, проблеми сечовивідних шляхів, рідкісне волосся на обличчі, пахвами та на лобку, випадання волосся, остеопороз, втрата маси м'язової тканини, , серцеві захворювання
Старіти передчасно і навіть виглядати відповідно до свого віку сьогодні просто непристойно.
Так що є сенс пройти повне обстеження організму, навіть якщо нічого вас зараз не турбує, скласти карту свого здоров'я. І найкраще зробити це у спеціалізованій клініці антиейджингової медицини.