Лікування в Болгарії
Про курорт:
В останні роки Болгарія, за рахунок екстенсивного розвитку приватних клінік та використання суперсучасного медичного обладнання, зміцнює свої позиції як новий, великий центр мед. туризму. Софія, Пловдив і Варна - це не тільки туристичні центри, але й клініки, де можна поправити своє здоров'я.
У Болгарії, з її коротким часом очікування виконання медичних послуг, ви отримаєте додаткові вигоди від високоякісного лікування та хорошого обслуговування в цілій низці областей, серед яких репродуктивна медицина, урологія, стоматологія, косметична хірургія, лазерне омолодження та естетична дерматологія. екстракорпорального (IVF) запліднення (дитина з пробірки) або лазерної гінекології та лікування «зеленим лазером» (Green Light) збільшеної простати (BPH), заощаджуйте гроші на коронках, імплантантах та повертайтеся додому молодше!
Ми зробимо все необхідне для вашого лікування у болгарських клініках та вашого комфортного перебування в цій країні.

Оздоровчий туризм
Болгарія є унікальним місцем для лікувально-оздоровчого відпочинку. Тут є таласотерапевтичні, кліматичні та термомінеральні курорти.
У Болгарії зараз налічується понад 500 термальних джерел, що робить цю країну провідним напрямком для бальнеологічного відпочинку та лікування. В оздоровчих цілях використовується не тільки вода, а й цілюща бруд із дна лиманів та лагун. Свіже морське або гірське повітря та майже безхмарне літо гармонійно доповнюють оздоровчий відпочинок у Болгарії.
Санаторії та оздоровчі центри оснащені сучасним медичним обладнанням. Досвідчені лікарі запропонують комплексну програму оздоровлення та омолодження.
Оздоровлення в Болгарії відбувається завдяки цілющим якостям морської води, що містить безліч розчинених солей, мікроелементів, біологічно активних речовин та вітамінів. Морські купання посилюють обмінні процеси, покращують діяльність серцево-судинної системи, нормалізують роботу органів травлення, зміцнюють нервову систему, а також надають гартуючу дію на організм.
Лікувально-оздоровчі болгарські курорти допоможуть Вам вилікувати такі захворювання, як: псоріаз, мігрень, нейродерміти, захворювання серцево-судинної системи, нервової системи, шлунково-кишкового тракту, опорно-рухового апарату, гінекологічні, хронічні захворювання органів дихання, обміну речовин.
На півдні Болгарії бальнеологія розвивається в Ріло-Родопсько-Піринському та Середньогірсько-Старопланинському гірських масивах. На півночі країни – у містах Монтана, Відін та Плевен. Окремо виділяється Чорноморське узбережжя. Декілька хороших центрів є і в передмісті Софії.
Хісаря
Курорт Хісаря розташований на висоті 360 метрів у гірському масиві Середня гора, за 42 км на північ від Пловдіва і за 140 км на схід від Софії. Тут знаходяться 22 мінеральні джерела з температурою води від 37°С до 52°С. Зима тепла, м'яка та майже безсніжна. Сонце світить 280 днів на рік. Промислове виробництво у цих місцях не розвинене, тому екологія близька до ідеальної.
У Хісарі лікують захворювання сечовидільної системи, шлунково-кишкового тракту, печінки, жовчного міхура, діабет, подагру, ожиріння, гінекологічні та неврологічні захворювання, проблеми з диханням та серцево-судинною системою.

Санданськи
Курорт Санданськи розташований у горах Пірін за 160 км від Софії
та за 80 км від Благоєвграда. Санданськи оточений Національним парком Пірін та руїнами від античних поселень. Курорт славиться мінеральними джерелами у поєднанні з прекрасним цілющим гірським повітрям. Бронхіальні та астматичні хвороби виліковуються у Санданськи у більшості пацієнтів. Відпочивати тут можна будь-якої пори року, тому що зима м'яка, а літо нежарке. На курорті Санданські проводять фізіотерапевтичні процедури, інгаляції з мінеральною водою, настоями лікувальних трав та ліків, а також кліматолікування. Традиційні, майже народні, методи лікування успішно посилюються сучасними технологіями – лазерна та мануальна терапія, термотерапія, електро- та світлолікування.
Девін
Курорт Девін розташований у Родопських горах, на висоті 684 метрів, за 220 км від Софії, за 100 км від Пловдіва та за 45 км від Смолян. У горах близько 285 сонячних днів на рік. Взимку температура опускається до нуля і падає сніг, але обстановка зазвичай комфортна. Влітку спекотно майже буває. У цих краях багато природних пам'яток: різні водоспади, печери, скелі та заповідники. Зовсім неподалік знаходиться гірськолижний курорт Пампорово.
Для водного лікування в Девін використовується вода з річок і водосховищ, карстових та мінеральних джерел. Тут лікуються захворювання опорно-рухового апарату та суглобів, дихальних шляхів, неврози та гіпертонія. У Девіні відпочивальникам вдається відновити обмін речовин та позбутися міського стресу.

Велинград
Курорт Велинград розташований у Західних Родопах, на висоті 745 метрів, за 130 км від Софії та за 85 км від Пловдіва. Взимку температура знижується до -2°С. Середня температура липня 19°С. Оскільки курорт з усіх боків оточений горами, тут майже немає сильних вітрів. Багато фахівців називають клімат Велінграда найкращим для лікування та оздоровлення.
Понад 50 термальних джерел з температурою від 22°С до 96°С дозволяють клієнтам курорту Велинград вилікувати хвороби органів дихання та травлення, відновити обмін речовин, позбавитися гінекологічних та урологічних проблем, а також забути про розлади нервової системи. У Велинград часто приїжджають на відновлення після важких операцій. Загалом тут працюють близько 40 санаторіїв та 20 готелів.

Банкя
Курорт Банкя розташований на березі однойменної річки, на висоті близько 700 метрів, за 17 км на захід від Софії. Тут знаходиться санаторій Міністерства охорони здоров'я Болгарії та один із санаторіїв Організації охорони здоров'я при ООН. Близькість до столиці та наявність таких великих реабілітаційних центрів на своїй території роблять курорт Банкя престижним місцем для лікування та відпочинку.
Найбільш популярні процедури в Банку - це мінеральні ванни, інгаляції, ванни на прісній воді, всілякі душі та зрошення, кінезітерапія, фізіотерапія, акупунктура, масаж та дієта. На курорті лікують серцево-судинні захворювання, опорну систему, токсикози та діабети.
Троян
У регіоні Троян, розташованому за 160 км від Софії та за 300 км від Чорного моря, знаходяться два центри бальнеології – Шипково та Чифлік. Ці місця славляться віковими лісами, кришталево чистим повітрям та мінеральними джерелами. Особливою популярністю користуються тут відкриті басейни з мінеральною водою, температура яких приблизно 34°С. У spa-центрах клієнтам пропонують джакузі, сауни, масажі, ароматерапію та таласотерапію.
У мальовничому селі Шипково лікують урологічні захворювання та хвороби травлення, а також відновлюють обмін речовин. Лікарі в бальнеологічних центрах Чіфліка впораються з порушеннями функцій опорно-рухового апарату, нервової, серцево-судинної та статевої систем.

Кюстенділ
Курорт Кюстенділ розташований на висоті близько 550 метрів в Осоговських горах, за 85 км від Софії, недалеко від кордону з Сербією. М'який клімат, нетривала зима, тепле літо та комфортна погода навесні та восени дозволяють відпочивати у Кюстендилі цілий рік. Для розваг туристів працюють басейни з термальною водою, концертні зали, бари, кафе, музеї та галереї. Найдивовижніше місце в Кюстенділі - давньоримська фортеця Хісарл'к з лісопарком та зоною відпочинку.
У Кюстендилі для лікування воду беруть із 40 термальних джерел – температура більшості їх близько 76°С. Це дозволяє лікувати опорно-рухову систему, запальні процеси, нервову систему, органи дихання, гінекологічні захворювання, шкірні проблеми та порушення обміну речовин.