Літні канікули за унікальною програмою «Сімейна програма» Лондон, Англія
Вік: діти віком від 3 до 17 років; дорослі від 18 років.
Дата заїзду: за запитом
Тривалість: від 2 тижнів.
Місто: Лондон

Про школу:
Мовна школа SKOLA упродовж 40 років є передовою школою з вивчення англійської мови. SKOLA забезпечує якісне навчання англійської для студентів з різних країн світу. Мовна школа пропонує велику кількість програм: від загальної англійської до тренінгів для вчителів. Курс був створений SKOLA для того, щоб і батько і дитина змогла вчитися в однаковий час. Заняття відбуватимуться у центральній частині Лондона. Всі викладачі SKOLA є фахівцями з навчання англійської мови з досвідом роботи з дітьми та дорослими.

Розташування:
SKOLA розташована у Лондоні-столиці Великобританії. У цьому великому та красивому місті знаходиться безліч визначних пам'яток: Букінгемський палац, Собор Святого Павла, Вестмінстерське Абатство, Біг Бен, Королівські парки, річка Темза, Колесо огляду Лондона, Лондонський акваріум, Лондонський планетарій. Лондон подарує відвідувачам незабутні враження. У ньому як діти, і дорослі зможуть знайти собі цікаві місця.

Проживання і харчування:
Батьки та діти можуть знайти резиденцію самостійно, а також SKOLA пропонує зупинитись у готелі або в сім'ї. Проживання в загальних кімнатах, в районі 2-3 зони Лондона, дорога до школи займе 45-60 хвилин. Харчування: напівпансіон (сніданок і вечеря) по буднях, а у вихідні - пансіон. По буднях батьки мають самостійно забезпечувати собі ланч, а діти обідатимуть у школі. Батьки відповідають за своїх дітей у позашкільний час.
Навчання - Курси для дорослих:
Школа Soho пропонує курс Спільної англійської. На ранковому курсі студенти займатимуться 15 годин на тиждень, удосконалюючи лист, читання, граматику, словниковий запас, розмовні навички та вимову. На курсі, який складається з 21 години на тиждень крім удосконалення вищезгаданих навичок, студенти приділять більше уваги розумінню та розмовним навичкам. Заняття проходять у ранковий та денний час.
У школі на Baker Street є можливість вибрати курси 15 чи 20 годин на тиждень. Програма 15 годин на тиждень допоможе студентам удосконалити лист, читання, граматику, словниковий запас, розмовні навички та вимову; заняття проходитимуть у ранковий час. Заняття з 20 годинної програми також допоможуть студентам покращити розуміння та розмовні навички; заняття проходитимуть у ранковий та денний час.
Курси для дорослих починаються на 1 годину пізніше, ніж для дітей.

Навчання - Курси для дітей:
Мовна школа розташована біля Regent's Park. Програма «Англійська для навчання» для дітей (від 3-9 років) допоможе дітям вивчити англійську та цікаво провести час. Окрім програми Загальної англійської діти вивчатимуть такі дисципліни: Мистецтво, Драма, Наука, Математика та Географія. Щотижня будуть проводитися проекти: «Все про мене» та «Відкрий для себе Лондон», який надасть дітям шанс відвідати музеї, галереї та відомі історичні місця. Заняття спортом, аеробікою, а також ігри будуть проводитись у денний час. Навчання 23 години на тиждень, включаючи екскурсії та заняття спортом.
Програма «Англійська для навчання» мовної школи біля Hyde Park підготовлена ​​для дітей віком від 10-17 років. Діти покращать англійську вивчаючи такі теми: Театр та Виступи або Минуле, Сьогодення та Майбутнє. А також діти навчатимуть різні предмети: Математику, Науку, Технологію та Драму. Щотижнева програма «Відкрий для себе Лондон» наповнена цікавими екскурсіями для дітей. Раз на тиждень організовуються заняття спортом, крім цього можна вибрати спортивну програму під час ланчу.
Навчаючись у мовній школі – це шанс покращити Академічні навички, навички Спільної та Розмовної англійської, а також відпочити та отримати незабутні враження. Навчання 25 годин на тиждень, включаючи екскурсії та заняття спортом.

Мовний центр - Gloucester Gate пропонує програми для дітей 8-10 років та 10-17 років. Програма «Клуб вивчення англійської мови» для дітей 8-10 років складається з 18 годин вивчення англійської мови; після занять щосереди за програмою «Відкрий для себе Лондон» діти відвідуватимуть музеї, галереї, зоопарк та інші цікаві місця. Харчування: вранці та в обід – снек, а також ланч. Навчання з 9.00-16.40 з понеділка до п'ятниці.

Програма "Англійська для дітей" створена для дітей 10-17 років. Заняття з англійської мови проходять 15 годин на тиждень. Ця програма наповнена різними заходами: двічі на тиждень діти їздитимуть на екскурсії Лондоном і двічі на тиждень займатимуться спортом або мистецтвом; щоп'ятниці діти відвідуватимуть боулінг, караоке та тематичні вечірки; їздити на екскурсії в інші міста (Оксфорд, Брайтон, Кембрідж). Харчування: вранці та в обід – снек, а також ланч. Навчання з 9.00-16.40 з понеділка до п'ятниці.

Додаткові послуги:
Проїзд автобусом до школи для студентів програм «Англійська для навчання» та «Клуб вивчення англійської»
Проїзд автобусом до школи для студентів програми «Англійська для дітей»
У вартість програми включено:
– заняття за програмою курсу 15, 20 або 21 урок на тиждень;
– проживання у резиденції чи сім'ї;
– живлення;
– навчальні матеріали;

Додатково оплачується:
– авіа переліт
– консульський збір
– страховка з покриттям
– трансфер в один бік (не більше 3-х осіб)
– реєстраційний збір школи за дитину
– послуги «БРАЙТ ТРЕВЕЛ» з організації поїздки (включають переклади ВСІХ документів для посольства, переклади та нотаріальні завірки рахунків для оплати курсу (якщо необхідно), бронювання квитків, візова підтримка, орієнтаційна сесія перед походом до посольства та перед від'їздом, інформаційний пакет перед від'їздом, підтримка протягом усього терміну перебування на Мальті);