Літні канікули на Мальті Link School of English
Вік: 11 - 18 років
Дати туру: літо 2019 року

Про місто:
Мальта розташована в самому серці Середземного моря на перетині морських торгових шляхів. Здавна вона була надійним притулком мандрівників з Європи, Азії та Африки і ввібрала в себе найкраще із культури середземноморських народів. Багата історія, тепле сонце, лагідне море незмінно приваблюють туристів на цей казковий острів.

Про школу:
Приватна школа LinkSchoolofEnglish була заснована в 1992 році і сьогодні є ідеальним місцем для вивчення англійської мови та відпочинку на блакитному березі. Школа ліцензована Мальтійським міністерством освіти та Управлінням у справах туризму Мальти та акредитована ALTO & WYSTC та FELTOM (Федерація викладання англійської на Мальті).
Школа LinkSchoolofEnglish розташована в тихій затишній місцевості неподалік Сант-Джуліанс. Навколо школи Ви можете знайти багато розваг, готелів, шопінг-комплекс, мальовничий піщаний пляж, удостоєний Блакитного прапора. У школі працюють компетентні вчителі, що оточують учнів увагою та турботою.

Навчання:
Програма передбачає 20 уроків англійської (по 45 хв) на тиждень. Заняття відбуваються у невеликих групах до 10 осіб. Після приїзду до школи студенти проходять вступні тести, за результатами яких розподіляються до груп з відповідним рівнем мови. Після закінчення курсів школа видає сертифікат досягнень.

Програма:
За додаткову плату учні школи можуть відвідати різноманітні екскурсії (острів Гозо, острів Коміно, храми епохи неоліту та ін.)

Проживання:
Проживання у сім'ї. Студенти розміщуються у кімнатах, харчування НВ. Всі сім'ї, що приймають, розташовуються в декількох хвилинах ходьби до основної будівлі школи і сертифіковані Мальтійською радою з туризму.

У вартість включено:

Заняття програмою (20 уроків на тиждень);
Інформаційний пакет, орієнтаційне заняття;
Вступний тест;
Проживання в сім'ї та 3x харчування + Wi-Fi;
Сертифікат після закінчення курсу;
Навчальні матеріали;
Педагогічна підтримка;
Гаманець та олівець LINK;
Студентська картка;
Трансфер з/до аеропорту.
Послуги «БРАЙТ ТРЕВЕЛ» з організації подорожі.
Авіапереліт Київ-Мальта-Київ