Веселі і корисні літні канікули в Ліверпулі
Вік: 10-17 років
Тривалість: 2 тижні

Про місто:
Ліверпуль – місто у Великій Британії у графстві Мерсісайд, порт на північно-західному побережжі Англії, у гірлі ріки Мерсі. Історична частина портового міста, включаючи головну пам'ятку Альберт-Док (Albert Dock), у 2004 році була оголошена світовим спадком ЮНЕСКО. Ліверпуль межує з містами Хайтон та Бутл. На іншому березі ріки Мерсі знаходяться Уеслі та Біркенхед. У всьому світі Ліверпуль відомий, насамперед, завдяки своїм старовинним футбольним клубам FC Everton та FC Liverpool, а також як батьківщина легендарної групи «Бітлз», яка розпочала свої виступи тут у 60-і роки. У 2008 році Ліверпуль разом з норвезьким Ставангером отримав статус культурної столиці.

Про школу:
Школа Liverpool School of English була заснована у 1999 році. Школа виділяє свої 3 головні цілі: 1. Всі студенти навчаються ефективно 2. Всі студенти досягають своїх цілей 3. Всі студенти насолоджуються неповторним досвідом. Команда LSE є професіоналами свого справи, а також їхня гостинність не залишити байдужим нікого.
Програми на вибір:
— Інтенсивний курс англійської мови (30 зайняти на тиждень)+ 1 розвага
— Стандартний курс англійської мови (20 зайняти на тиждень) + 3 ранкові розваги

Після прибуття всі студенти проходять тест, за результатами якого їх ділять у групи. Після закінчення курсу видаються сертифікати про здобутий рівень англійської мови. Також до програми включені екскурсії на цілий день (наприклад: Лондон, Манчестер, Північний Уельс) та на половину дня (наприклад: прогулянка Ліверпулем, відвідування стадіону футбольного клубу Ліверпуль, відвідування арт-галереї).

Проживання:
У комфортній резиденції зі всіма зручностями та 3х разовим харчуванням.

У вартість входить:

Заняття по програмі;
Проживання у резиденції;
3-х разове харчування;
Вступний тест та сертифікат після закінчення;
Учбові матеріали;
24-х годинна підтримка;
Розважальні заходи 5 разів на тиждень;
2 екскурсії на весь день на тиждень;
3 екскурсії на пів дня на тиждень;
Трансфер;
Реєстраційний збір школи;
Послуги «БрайтТревел» з організації подорожі;
Візовий збір;
Супровід групи досвідченим керівником з Києва;
Страхування;