Louis Riel School Division
Вік: 12-18 років
Про місто:
Вінніпег це процвітаюче місто, де є багато громадських шкіл, коледжів та університетів, що робить його відмінним місцем для зустрічей та спілкування з іншими студентами різного віку.
Вінніпег, одне з 5 найкращих міст у Канаді, яке пропонує безліч можливостей для працевлаштування у найбільш затребуваних галузях, у тому числі й у кваліфікованих професіях.

Про школу:
Щороку студенти з усього світу приїжджають до Школи Louis Riel для здобуття якісної освіти. Ми пропонуємо студентам навчатися англійською або французькою мовою. Після закінчення школи, учні отримують диплом середньої освіти Манітоби (який визнаний у всьому світі) і можуть продовжити освіту в Канаді, а також за кордоном. Навчальний рік триває з вересня до червня, його ділять на 2 семестри – перший семестр з вересня до січня, другий семестр з лютого до червня. Також пропонуються літні програми, які дозволяють студентам досліджувати канадську культуру Вінніпега та інших її провінцій.


Заходи включають: пам'ятки Вінніпега, відвідування парків та зон відпочинку, історія Вінніпега, Манітоби та Канади, відомі архітектурні будівлі, а також заняття спортом та проведення дозвілля.

Проживання:
Школа пропонує студентам проживання в сім'ях ( окрема кімната, 3-разове харчування) що допоможе їм покращити свої знання англійської мови. Студенти можуть розраховувати на підтримку керівників програм 24/7.

Ціна навчання за 1 рік складає - 7 000 $

Остаточна вартість підтверджується після реєстрації та отримання рахунку від приймаючого закладу.