Лугачовіце
Про курорт:
Лугачовіце – найбільший моравський курорт із давніми традиціями санаторно-курортного лікування органів дихання, травного тракту, цукрового діабету та опорно-рухового апарату. Він розташований у мальовничій долині з незайманою природою біля заповідника Білі Карпати. Курорт існує близько трьохсот років і є четвертим у Чехії. Курортне лікування засноване на використанні природних лікувальних джерел у комбінації з найсучаснішими лікувальними та реабілітаційними методами.

На території Лугачовіце розташовано 16 джерел, насичених гідрокарбонатом натрію та один сірчаний. Щогодини 15 тисяч літрів мінеральної води досягає поверхні землі у цьому місці. У воді розчинені деякі мінеральні елементи, такі як натрій, кальцій, магній, хлор, бром, йод. Температура води, 10 – 12 °С. Популярними у відпочиваючих є джерела [1]: Вінцентка (чеш. Vincentka), Алоїска (чеш. Aloiska), Оттовка (чеш. Ottovka).

Медичні показання

Дорослі: захворювання системи кровообігу, шлунково-кишкового тракту, порушення обміну речовин та роботи залоз внутрішньої секреції, захворювання дихальних шляхів, нервової системи та опорно-рухового апарату.

Дитячий та підлітковий вік: захворювання системи кровообігу, шлунково-кишкового тракту, порушення обміну речовин та роботи залоз внутрішньої секреції, захворювання дихальних шляхів, нервової системи, опорно-рухового апарату, шкірні захворювання.