Навчання в Квебеку
Про місто:
Розташований у східній частині Канади, Квебек займає територію, що дорівнює загальній площі Іспанії, Португалії, Франції, Бельгії, Швейцарії та Німеччини. Жителі Квебеку відомі своєю дружелюбністю. Сердечність, простота та відкритість характеризують взаємовідносини у всіх сферах життя – від випадкових перехожих до колективу на роботі чи у школі. Жителі провінції трепетно ​​оберігають доброзичливу атмосферу, що включає свободу самовираження, рівні права та поваги до відмінностей. Квебек органічно поєднує американський стиль розвитку з віяннями європейської культури.
Квебек стає все більш різноманітним. Франкомовні, англомовні та аборигени живуть пліч-о-пліч з народами всього світу з їх різноманітними мовами та культурами. Провінція високо цінує та підтримує культурний обмін між різними народностями та комунами. Більше того, тут кожен вільний вибирати власний стиль життя, переконання та релігію, при цьому поважаючи вибір інших.

Культурна програма та розваги:
Провінція підтримує культуру та мистецтво. Квебецькі фестивалі приваблюють сотні тисяч відвідувачів з різних куточків світу щорічно протягом усього року. Тут ви знайдете величезну мережу музеїв, художніх галерей та виставкових центрів на будь-який смак.
Завдяки чіткому поділу на чотири сезони, Квебек може запропонувати різноманітні спортивні розваги на будь-який смак. Взимку мешканцям провінції доступні гірськолижні центри із тисячами трас різної складності. Влітку тут відкриваються сотні курсів для любителів гольфу, визнані одними з найкращих у Канаді.
Усі муніципалітети Квебеку мають поруч спортивні можливості та обладнання такі, наприклад, як басейни, бейсбольні майданчики, поля для футболу та тенісні корти. Фанати водного спорту можуть попустувати в сотнях озер і річок, на які багата провінція.

Школи та шкільні округи Квебеку:

Central Quebec School Board (Шкільна рада Центрального Квебеку) – 18 шкіл, 5 старших шкіл
для іноземних студентів
Eastern Township School Board (Шкільна рада Східного району) – 28 шкіл, 3 старші школи для іноземних студентів
English Montreal School Board (Шкільна рада Англійського Монреалю) – 64 школи, 16 старших шкіл для іноземних студентів
Вартість навчання і проживання в школах:
Вступний внесок – від 200 CAD
Річне навчання – від 8500 CAD
Семестрове навчання – від 4250 CAD
Щорічний внесок за житло – від 100 CAD
Вартість проживання за 1 місяць – від 550 CAD