Навчання в Новій Шотландії
Про місто:
"Спокійна", "мальовнича" і "безпечна" - це слова, які найчастіше вживають туристи при описі провінції Нової Шотландія. Розташовуючись уздовж узбережжя Атлантичного океану, Нова Шотландія є індустріальною провінцією із сучасними жвавими містами та селами.


Про навчання:
Міжнародна студентська програма Нової Шотландії пропонує чудову шкільну освіту студентам з усього світу. Понад 95 середніх та старших шкіл пропонують навчання, тривалістю у семестр або повний навчальний рік для іноземних студентів.
Навчальний рік у Новій Шотландії починається у вересні та триває 10 місяців до червня. Школи приймають студентів різного віку – від 8 до 18 (4-12 класи). Іноземні студенти можуть розпочати навчання як з вересня, так і з лютого.
Система освіти в державних школах Нової Шотландії – одна з найкращих у світі. Провінція завжди надавала величезного значення освіті, яке покликане підготувати студентів до продовження діяльності у наступних навчальних закладах. Студентські уроки та досвід готує учнів до вступу до канадських чи американських університетів.
Всі школи дотримуються офіційної програми, прийнятої урядом провінції, однак кожна школа має свої унікальні відмінності в академічній програмі та додаткових заняттях. Спортивні заняття включають: футбол, легку атлетику, лижний спорт, волейбол, бадмінтон. Також у школах існують театральні та музичні програми, Студентський уряд, мистецькі заняття та ін.Школи та шкільні програми Нової Шотландії
Nova Scotia International Student Program (Міжнародна студентська програма Нової Шотландії) – понад 400 шкіл, понад 95 старших шкіл для іноземних студентів