Навчання в Нью-Брансуїці
Про місто:
Розташований на східному узбережжі Канади, Нью-Брансуік є брамою в морські провінції Канади. Тут же розташовані найнеймовірніші морські чудеса світу. Автотраси з усіх куточків США та Канади об'єднуються у Транс-Канадську автомагістраль у Нью-Брансуїку. Тому з провінції досить легко доїхати як до Онтаріо, Квебеку та Нової Англії, і до східного узбережжя США. Крім того, до провінції можна легко дістатися на катері, автобусі, поромі, круїзному лайнері, поїзді, і звичайно ж, на літаку.


Про навчання:
Ось уже багато років люди з понад 30 країн з усього світу приїжджають до Нью-Брансуїку жити та вчитися. Школи провінції завжди тепло приймають своїх зарубіжних студентів. У Нью-Брансуїку Ви можете здобути освіту, визнану одним з найякісніших у світі, за підтримки найкращих вчителів та сучасних технологій.
Приїжджаючи до Нью-Брансуїка, студенти можуть вивчити англійську через потужні програми ESL, грати за одну з багатьох спортивних команд чемпіонату, приєднатися до одного з багатьох шкільних клубів за інтересами і, звичайно ж, відчути себе частиною групи студентів, які пишаються своєю школою. І на додачу до всього, студенти мають можливість вивчити ще одну іноземну мову: школи проводять курси французької, іспанської та мандаринської говірки китайської мови.

Нью-Брансуїк приваблює туристів свіжим повітрям та чарівними краєвидами. Спільноти провінції славляться своєю безпекою, відкритістю та толерантністю. А завдяки вираженій зміні сезонів, можна спостерігати багату панораму всіх кольорів – від снігово-білих лісів замою до осінніх багряно-золотих пейзажів – та займатися різними видами спорту.

Школи і шкільні програми Нью-Брансуїка:

New Brunswick International Student Program (Міжнародна студентська програма Нью-Брансуїка) – 51 школа, 28 старших шкіл для іноземних студентів
School District 18, Fredericton (Вісімнадцятий шкільний округ, Фредеріктон) – 35 шкіл, 4 старші школи
для іноземних студентів
Place aux Compétences – District Scolaire 01& 11 (Шкільний округ 01 та 11) – 14 шкіл, 8 старших шкіл
для іноземних студентів
Вартість навчання і проживання в школах:
Вступний внесок – від 400 CAD
Річне навчання – від 10 000 CAD
Семестрове навчання – від 5000 CAD
Вартість проживання за 1 місяць – від 600 CAD
Щорічний внесок за страховку – від 550 CAD