Навчання в Нью-Фаундленді
та Лабрадорі
Розташування:
Нью-Фаундленд і Лабрадор мають найдавнішу європейську культуру у Північній Америці. Вона поєднує неповторний шарм Старого світу з перспективними перспективами Нового, створюючи унікальну канадську культурну мозаїку. Нью-Фаундленд і Лабрадор – це наймолодша канадська провінція, розташована на північному сході Північної Америки на узбережжі драматичного та захоплюючого Атлантичного океану. Провінція включає острів Ньюфаундленд – 15-й за величиною острів у світі – та півострів Лабрадор, що межує з Квебеком. Величина провінції 405,212 км.кв., населення – лише 510 тисяч людей – ідеальне місце для любителів простору!


Навчання та проживання:
Студенти одразу ж відчують себе як удома, щойно опиняться у дружніх та безпечних комунах провінції. Навчальний рік починається з вересня та триває до кінця червня. Шкільний округ надає шкільний автобус для студентів, які проживають на відстані школи. Міжнародна освітня програма приймає студентів
7-12 класів та учнів початкової школи у супроводі батьків.
Жителі Ньюфаундленду та Лабрадору всесвітньо відомі за свою теплоту та привітність. Студенти занурюються у вивчення англійської мови, в той же час, насолоджуючись легким та безпечним життям у місці, вільному від шуму, забруднення навколишнього середовища та насильства. Студенти провінції можуть дізнатися про мальовничу історію, теплоту і привітність населення та відчути яскраві традиції провінції, а також насолодитися приголомшливими краєвидами, на тлі яких провінція створила свою неповторну культуру.

Школи та шкільні програми Нью-Фаундленда

і Лабрадора:

Astern School District (Східний шкільний округ) –
119 шкіл, 15 старших шкіл для іноземних студентів
Western School District (Західний шкільний округ) –
71 школа, 10 старших шкіл для іноземних студентів
Вартість навчання і проживання в школах:
Вступний внесок – від 250 CAD
Річне навчання – від 9000 CAD
Семестрове навчання – від 4500 CAD
Вартість проживання за 1 місяць – від 650 CAD
Щорічний внесок за страховку – від 600 CAD
Щорічний внесок за опікунство – від 500 CAD