Вища освіта у Великобританії
Лондонська школа бізнесу та фінансів (LSBF)
Інноваційні методики
та гнучка структура навчання
Послуги найкращих викладачів
Можливість продовження кар'єри
в титульній країні
Лондонська Школа Бізнесу та Фінансів (LSBF) – провідна бізнес-школа Великобританії з офісами та представництвами у Сінгапурі, Гонконгу, Канаді, ОАЕ, Чехії, Швейцарії, Казахстані та Росії. Центральний кампус бізнес-школи знаходиться в самому центрі Лондона – в районі станції метро Chancery Lane (центральна гілка).
Переваги
Якісна освіта
Бізнес-школа LSBF ретельно контролює якість освіти, оскільки є навчальним закладом найвищої категорії. Викладачі бізнес-школи — найкращі представники відповідних областей бізнесу, носії досвіду не лише
у викладацькій справі, а й професіонали у своїх галузях бізнесу з багаторічним практичним досвідом роботи за фахом.
Актуальність
Зміст кожної із програм бізнес-школи LSBF постійно оновлюється та переглядається на предмет актуальності та відповідності сучасним умовам бізнес-середовища. Цей фактор у свою чергу відіграє ключову роль у забезпеченні випускників LSBF кар'єрними перспективами та підвищенням рівня їхньої професійної привабливості для майбутнього роботодавця.
Глобальна кар'єра
Здобувши освіту в Лондонській Школі Бізнесу та Фінансів, випускники LSBF знайдуть одну з найцінніших переваг, яка тільки може бути в житті сучасної ділової людини — високоякісна освіта у кращих англійських традиціях. Студенти LSBF навчаються в мультикультурному середовищі і з легкістю зможуть застосувати свої знання на практиці не тільки в країні свого походження чи навчання, але й у будь-якій країні земної кулі в цілому.
Теорія і практика
У той час як якісний, регулярно оновлюваний зміст програм, ретельно підібрані навчальні друковані, відеоматеріали та книги забезпечують студентам високі теоретичні знання, досвідчені запрошені лектори та основний викладацький склад LSBF, а також проходження практики на реальних місцях роботи дають 100% прикладні вміння та Можливості учасникам програм LSBF. Ось чим відрізняється навчання саме в LSBF — логічне поєднання теоретичних та практичних аспектів, які в сумі становитимуть чудову кар'єрну перспективу кожному студенту та випускнику бізнес-школи LSBF.
Професійні сертифікати
LSBF проводить низку всесвітньо відомих професійних кваліфікаційних програм, до яких входять: ACCA, CIMA, CFA®, CIM. Міжнародні сертифікаційні програми мають вузькоспрямований прикладний характер і користуються високою популярністю як серед професіоналів відповідних сфер бізнесу, так і серед молодих спеціалістів усіляких напрямків ділового середовища
Програми подвійного диплома та сумісні навчальні програми
Після закінчення магістерських, бакалаврських та професійних кваліфікаційних програм випускники бізнес-школи LSBF отримують дипломи державного зразка про відповідний рівень освіти. Крім програм британського диплома, LSBF проводить також подвійні: британсько-французькі програми, після закінчення яких студенти мають змогу отримати одразу два дипломи про вищу освіту – британський та французький. Крім цього, студенти магістратури та бакалаврату можуть вивчати професійні кваліфікаційні програми паралельно, тим самим підкріпивши знання вузькоспрямованими практичними навичками.
Студенти LSBF проходять навчання за такими напрямками:
Executive Education у Лондоні
Gobal MBA та MBA (за фахом)
Магістерські програми (за фахом)
Підготовка до магістратури (Pre-Masters)
Бакалаврат (за фахом)
Foundation (за фахом)
Професійні кваліфікаційні програми: ACCA, CIMA, CFA®, CIM
Короткострокові бізнес-програми
Школа Англійської Мова LSBF (за напрямами: підготовка до IELTS, Загальна Англійська, Академічна Англійська, Бізнес-Англійська)