Літні канікули на Кіпрі
PASCAL English School
Вік: 11-17 років ( від 8 років – на запит)
Тривалість: 2 тижні (заїзди з неділі по суботу)
Місце: PASCAL English School Lefkosia, м.Нікосія, Республіка Кіпр

Про школу:
Школа-пансіон Pascal Lefkosia належить до однієї з найбільших освітніх організацій Кіпра PascalEducation, що складається з 3-х англійських дитячих садків, 3-х англійських початкових шкіл, 3-х англійських середніх шкіл та 2-х грецьких середніх шкіл у трьох великих містах острова. : Нікосії (Лефкосії), Лімассолі та Ларнаці.

Сучасне оснащення школи: просторі класи, навчальні лабораторії, затишна бібліотека, своя столова, чисельні спортивні поля та олімпійський басейн.

Співробітництво з Університетом Нікосії: UniversityofNicosia (UNIC) – це найбільший Університет Кіпра, в якому навчаються понад 12 000 студентів з понад 70 країн. Інші офіси Університету містяться в Афінах, Бухаресті та Нью-Йорку. До резиденції школи-пансіону Pascal у Нікосії всього в 5 хвилин пішки від студентського містечка UNIC. Програма літнього табору Pascal дає можливість поринути в атмосферу міжнародного Університету та відчути себе студентом. 2-3 рази на тиждень уроки та частина денних заходів проходитимуть у стінах UNIC.

Про місце:
Школа PASCAL English School розмістилася біля столиці Кіпра Нікосії –економічного, культурного, історичного та туристичного центру острова. Завдяки своєму стратегічно важливому розміщенню у Середземному морі, Кіпр завжди був осередком багатьох культур, традицій та мов. Нині на острові дивно поєднуються традиційні англійські мотиви, що збереглися після правління британської короні (поширення англійської мови, лівосторонній рух) та середземноморська культура з присмаком сходу. Кіпр – вітальня сонячна країна Євросоюзу, що таїти на своїй землі безліч історичних шарів, насичених легендами. На Кіпрі приємно навчатися, насолоджуючись кришталево чистою смарагдовою водою, м'яким кліматом та живописними піщаними пляжами.

Навчання: 20 уроків загальної англійської мови
Проживання:
Нова ультрасучасна резиденція Pascal складається з 24 номерів-студій, і дістатися до неї можна всього за 10 хвилин, їдучи від школи. У кожному номері є власна ванна кімната, робоча зона, міні-кухня, критий балкон, сучасні зручні меблі, телевізор зі супутниковими каналами та кондиціонером, а стіни прикрашені тематичними банерами. Наявність загальних помешкань (кухня, їдальня, зона для зайняття та відпочинку, кімната з настільними іграми) створює приємну домашню атмосферу, адже учні їдять, навчаються та грають разом.

Головна роль у резиденції відводиться безпеці учнів. Приміщення оснащене цілодобовими системами відео-спостереження та електронного контролю та управління доступом на територію приміщення (електронні ключі). Також біля резиденції цілодобово перебуває студентський куратор, а вночі біля входу чергує охоронець. Резиденція міститься в одному з найпрестижніших спальних районів Нікосії — Енгомі, поруч із чисельними магазинами та кафе, всього за кілька метрів від школи танців, тренажерного залу та критого торгового центру MallofEngomi, за 5 хвилин пішки від Університету Нікосії.
У вартість включено:
— 20 уроків загальної англійської мови
— Тест з профорієнтації AristonTest
— 3х\4х -місне проживання зі зручностями
— Навчальні матеріали (ксерокопії)
— Доступ до шкільної бібліотеки
— Ознайомчий тур школою й Університетом
— 1 розважальна поїздка на цілий день (аквапарк, лунапарк, мотузчане містечко в горах, біо-ферма тощо)
— 2 прогулянки містом (3-4-годинна поїздка на громадському транспорті привабливими районами Нікосії: музеї, центральна пішохідна вулиця Leadra,
парки, тощо)
— 1 поїздка на півдня (пішохідна екскурсія Нікосією, боулінг, картинг, ферма тощо)
— 2-3 дні на тиждень – занурення в студентське життя університету Нікосії UNIC (уроки + заходи)
— 3 поїздки на пляж
— Денні та вечірні заходи англійською мовою
— Трансфери згідно з програмою
— Безкоштовний Wi-Fi в резиденції та на території школи
— Постільна білизна та рушники
— Послуги пральні та прибирання раз на тиждень
— Цілодобова підтримка та нагляд
— Страховка

Додатково оплачується:
— Авіапереліт
— Реєстраційний збір
— Поворотний депозит