Sheridan College
Вік: від 18 років (залежить від програм)
Початок програм: січень, вересень (залежить від програми)

Про місто:
Sheridan's College має корпуси, розташовані в 3 містах.
Брамптон - місто в Канадській провінції Онтаріо. З населенням 433 806 осіб за даними перепису 2006 року місто є 11-м за величиною в Канаді.
У місті розташована адміністрація району Піл. Місто було засноване в 1853 році і взяло назву від населеного пункту в Камбрії, Англія. Також відомий
як "Місто квітів" .
Оквілл — місто в Онтаріо, Канада. Оквілл розташований близько 31 км від міста Торонто і 20 км від міста Гамільтон. Місто - частина промислового району, прозваного "Золотою підковою".
Місіссога - місто в Канаді, в провінції Онтаріо, з населенням 668 549 осіб, згідно з переписом 2006 року. Шосте за величиною місто Канади. Розташоване у районі Піл, у складі Великого Торонто. Населення Міссісоги майже подвоїлося протягом останніх двох десятиліть. Місто зростало найшвидшими темпами в Канаді (на 89 500 чоловік між переписами населення 1986 і 1991 років; 80 994 - між 1991 і 1996 роками, тобто збільшення склало 17,5%). З 2001 до 2006 року населення зросло на 9,1 %.
У 2006 році було проведено міжнародний архітектурно-проектний конкурс на будівництво 50-поверхових веж-кондомініуму Absolute World, які були збудовані у 2010-2012 роках та стали символом міста.

Про ВНЗ:
Sheridan's College — це політехнічний вуз, у якому представлені як технічні, так і гуманітарні спеціальності. Також на його рахунку перемога в номінації «Краща школа бізнесу Канади». Високою репутацією коледж завдячує напрямам декорування, дизайну, кінорежисури та мультиплікації. Серед випускників Sheridan's Colledge є володарі «Оскарів», «Еммі», «Джині» та інших нагород. Також коледж уже багато років співпрацює з відомими вузами Канади, наприклад, з університетом Торонто та університетом Йорка, з якими у нього існує серія спільних програм. Кредити, зароблені за такими програмами, дозволяють студентам вступити до інших навчальних закладів для продовження освіти, отримання другого диплома тощо.

Університет Sheridan's College пропонує безліч бакалаврських, дипломних та постдипломних програм.Основні напрямки Sheridan College:
Бізнес
Кінорежесура
Дизайн
Маркетинг і реклама
ІТ технології
Інженерна діяльність
Гуманітарні науки
Безліч інших видів та направлень
Мовні вимоги:
IELTS 6.5 (середній бал із відсутністю балів нижче 6.0);
TOEFL 88 (інтернет варіант) або 570 (паперовий варіант).

Вартість:
Вартість змінюється щороку, приблизна вартість на даний момент складає від 15000 CAD.
Додаткові витрати:
Всі студенти, які вступають до коледжу на перший семестр, також зобов'язані сплатити адміністративний збір, що включає медстраховку, збір на проведення та організацію заходів, внесок до студради тощо. Сума дорівнює 514 CAD, проте надалі вона знижується до 369 CAD за всі наступні симестри

Умови проживання:
Резиденції. Коледж надає студентам на вибір резиденції двох кампусів: Davis Campus, Trafalgar Campus. Між кампусами налагоджено зручне для студентів транспортне сполучення. Всі студенти живуть в одномісних кімнатах, кожен апартамент складається з 2 спалень, загального санвузла та загальної кухні. Вартість такого розміщення від 6800 CAD на рік. Оплату можна проводити поетапно, проте для цього необхідно зв'язатися з менеджерами із заселення.
Розміщення поза кампусом. Sheridan's College також має контракт із службою, яка допомагає підібрати житло студентам. На сайті цієї служби будь-якої миті можна зробити підбір житла – знайти квартиру, апартаменти, будинок чи сусіда по квартирі. Вартість житла за межами кампусу від CAD 750 на місяць.

Про дозвілля та заходи:
Sheridan's College проводить безліч різних культурних та розважальних заходів протягом року, а також пропонує найрізноманітніші форми дозвілля (спорт, гуртки за інтересами, походи в театр, тренінг професійного зростання та багато іншого). Іноземним студентам надається допомога у побутових питаннях, оформленні необхідних документів по приїзду.