Школа Live Language

Глазго, Шотландия

Вік: від 16 років
Дати заїздів: Заняття розпочинаються кожного понеділка. Заїзди в неділю, але Ви також можете приїхати будь-якого іншого дня.

Про місто:
Школа Live Language знаходиться в одному з найкрасивіших міст світу – Глазго. Це місто вважається центром мистецтв та місцем проведення численних фестивалів. Тут розташовані найбагатші музеї і галереї Європи: Художня галерея Глазго і музей Келвінгроув. Визначні пам'ятки, які Ви можете відвідати в Глазго: собор св. Мунго, музей Хантеріан, а також ботанічний сад Глазго та зоопарк. У місті налічується понад 30 картинних галерей та музеїв, включаючи знамениту «Колекцію Баррела» – одне з найбільших приватних мистецьких зібрань у світі, а також Галерею сучасного мистецтва.

Про школу:
Мовна школа Live Language була заснована у місті Глазго у 2002 році. У 2006 році школа акредитована на British Council. Також школа є членом ENGLISH UK та з 2012 року Quality English. Школа Live Language відома високим рівнем якості навчання та різним спектром послуг. Якщо Ви хочете вдосконалити Вашу англійську і при цьому почуватися як удома – така школа саме для Вас! Маленькі групи та затишні оснащені класи дозволяють знайти індивідуальний підхід до кожного студента, незважаючи на вік та національність.

Матеріальна база: добре обладнані кабінети, безкоштовний Wi-Fi, наявність смартбордів, поряд зі школою спортивний майданчик.
Программа школы включает следующие курсы:

Курс Общего английского языка, интенсивность 15 часов в неделю – это отличная программа, в случае, если Вы хотите улучшить свой уровень английского как для работы, так и в целом. Главной целью данных курсов является работа над грамматикой, улучшение произношения и разширение словарного запаса;

Курсы Английского языка для академичских целей, интенсивность 25 часов в неделю, разработаны специально для студентов, которые готовятся к поступлению в высшие учебные заведения Великобритании;

Подготовительные курсы к сдаче экзаменов, интенсивность 7.5/15/25 часов в неделю;

Интенсивные короткие курсы IELTS, интенсивность 5 часов в неделю;

Курс Общего английского языка/FCE/CAE (GE03/FCE03/CAE03);

Летняя программа «Английский язык+ проживание», интенсивность 15/25 часов в неделю,

Курс «Английский язык + проживание» (круглый год), интенсивность 15/25 часов в неделю – программы улучшения Вашего уровня повседневнего английского языка. Уроки построены на темах, которые встречаются в реальной жизни, с целью улучшить речь, чтение, письменные и слуховые навыки студентов.
Проживання.
Студенти мають можливість вибрати кілька варіантів проживання: проживання у сім'ях, проживання у сім'ях (покращене), проживання без харчування або жити у резиденції. Студенти житимуть неподалік школи, максимальна кількість часу, який займе на дорогу до школи – 1 година. Проїзний оплачується додатково.

Проживання у сім'ях. Можливе одне або двомісне розміщення. Харчування 2-х разове: сніданок та вечеря.

Проживання в сім'ях (покращене) означає, що для Вас спеціально буде виділено кімнату з особистою ванною та 3-разовим харчуванням.

Проживання без харчування є найбільш зручним варіантом для самостійних та незалежних студентів старше 16 років, які готують собі самостійно.

Проживання у резиденціях. Студент може вибрати проживання в резиденції "Margaret Macdonald House" (з липня по вересень) або "Gibson street" (круглий рік).
Дозвілля:
Щотижня на Вас чекають походи в кіно, нічні квести, екскурсії, відвідування фестивалів. Школа Live Language пропонує безліч різних способів, щоб згуртувати колектив студентів та педагогічний склад, покращити рівень англійської мови, розкриваючи індивідуальні здібності та таланти кожного, хто вибере саме цей навчальний заклад.

Вартість включає:
— Навчання за програмою;
— харчування та проживання відповідно до обраного типу;
— цілодобова підтримка студентів;
— Тестування по прибуттю;
— Сертифікат після закінчення навчання;
— Прання одягу в сім'ї.

Додатково оплачується:
— Реєстраційний збір від 40 англійських фунтів;
— Підручники від 22 англійських фунтів;
— Visa CAS Statements (для довгострокових програм) від 13 англійських фунтів;
— Екзаменаційні збори не включені у вартість занять, Збір за іспит IELTS - від 110 фунтів, іспит FCE від 95-105 фунтів, іспит CAE від 110 фунтів;
— авіа переліт від 350 у.о. (залежно від дати броні та викупу авіа квитків);
— Консульський збір - 115 євро
— трансфер за бажанням: аеропорт Glasgow International Airport, вартість обидві сторони – від 50 англійських фунтів,
аеропорт Glasgow Prestwick, вартість обидві сторони від 110 англійських фунтів
— страхування;
— Доставка оригіналу запрошення з Великобританії;
— Послуги "Брайт Тревел"