Sprachcaffe / Languages PLUS, Сент-Джуліанс, Мальта
Вік: від 18 років.
Тривалість: від 2 тижнів.
Місто: Сент-Джуліанс

Про школу:
У мовній школі Sprachcaffe студенти вивчать англійську мову під чуйним керівництвом висококваліфікованих викладачів носіїв мови та відкриють для себе приголомшливе середземноморське місто Сент-Джуліанс на Мальті. Під час подорожі на Мальту студенти покращать знання англійської мови та одночасно отримають незабутні враження про культуру та традиції Мальти.

Розташування:
Мовна школа Sprachcaffe розташована в мальовничому місті Сент-Джуліанс, недалеко від столиці Мальти - Валетти. Сент-Джуліанс – це колишнє рибальське село, в якому можна побачити милі будиночки та маленькі різнокольорові човники. У Сент-Джуліанс досі збереглися кам'яні споруди в грецькому стилі, які завжди справляють враження на туристів. Також в історичному районі Сент-Джуліанс студенти знайдуть стародавні пам'ятники: сторожову вежу Святого Георгія, старі берегові укріплення, палаци та церкви. Школа розташована неподалік району Сент-Джуліанс - Пачвіль, в якому студенти зможуть відпочити в кафе, ресторанах, барах.

Навчання:

Стандартний курс (20 уроків на тиждень), створений для студентів різних рівнів (Початковий, Середній, Просунутий), які хочуть освіжити свої знання англійської мови або почати навчати її.

Студенти будуть відвідувати 4 уроки на день, з них:
1 урок - вивчення граматики та лексики;
1 урок – комунікація;
2 уроки - читання, розуміння тексту, аудіювання та лист.

Теми занять засновані на актуальних статтях з англійських газет та журналів, відібраних відповідно до рівня, щоб студенти могли їх обговорювати.

Інтенсивний курс (30 уроків на тиждень), англійської також підійде для студентів різних рівнів (Початковий, Середній, Просунутий). У цьому курсі акцент ставиться на навчання, тому студенти займатимуться 6 уроків на день.

6 уроків складаються з:
2 уроки - вивчення граматики та лексики;
2 уроки – комунікація;
2 уроки - наголос на читання, розуміння тексту, аудіювання та лист.

Цей курс гарантує студентам прогрес у вивченні мови за короткий час.
Проживання і харчування: у резиденції, студії чи сім'ї.

У Резиденції студенти з різних країн житимуть разом в одній квартирі із загальною кухнею та ванною, в одномісних чи двомісних кімнатах.
Розміщення в студії в одномісних або двомісних кімнатах, з особистою ванною та поєднаною з кімнатою кухнею.
Харчування при проживанні у резиденції чи студії: сніданок, напівпансіон або повний пансіон можна забронювати за додаткову плату. Також у будівлі мовної школи є ресторан, де також можна перекусити.
Проживання в сім'ї, в одномісній або двомісній кімнаті (високий сезон розміщення тільки в кімнаті на двох осіб). Сім'ї живуть недалеко від мовної школи Сент-Джуліанс, на відстані не більше 20 хвилин до школи пішки.
Проживання в сім'ї дає можливість практикувати англійську мову, а також це хороша можливість дізнатися про культуру більше про мальтійську культуру і спробувати мальтійську кухню.
Харчування при проживанні в сім'ї - напівпансіон (сніданок і вечеря).

Вартість програми: за запитом

У вартість входить:

заняття за програмою курсу – 20 або 30 уроків на тиждень (залежно від курсу);
проживання у резиденції, у студії, або сім'ї;
живлення;
навчальні матеріали;
сертифікат після закінчення;
реєстраційний збір школи.
Додатково оплачується:
— авіа переліт;
— консульський збір;
— трансфер з та до аеропорту;
— Страхування.
— послуги «БРАЙТ ТРЕВЕЛ» з організації поїздки (включають перекази ВСІХ документів для посольства, переклади та нотаріальні завірки рахунків для оплати курсу (якщо необхідно), бронювання квитків, візова підтримка, орієнтаційна сесія перед походом до посольства та перед від'їздом , інформаційний пакет перед від'їздом, підтримка протягом усього терміну перебування на Мальті);
— особисті витрати.