St. John’s Ravenscourt School
Вік:
Школа пропонує високий рівень академічної підготовки з дитячого садка до 12 класу, для іноземних студентів з 13 років (8-12 клас).

Про місто:
Вінніпег називається також "Ворота на захід", розташований в західній частині східної Канади і є адміністративним центром провінції Манітоба. Вінніпег займає одне з провідних місць у Канаді у категорії "ділове місто". Тут знаходиться монетне подвір'я Канади, де відбувається карбування не лише канадських центів, а й монет для центральних банків інших країн.
У національному складі Вінніпега переважають європейці, а сукупна частка національних меншин не перевищує 17%.
У Вінніпезі дуже розвинене культурне життя, обов'язково варто відвідати виступи Вінніпезького Симфонічного Оркестру та Королівського Вінніпезького Балету. Вінніпег можна назвати "зеленим" містом: велика кількість парків, в деяких мешкають отари оленів. Розгалужена мережа водяних артерій може стати ще одним місцем проведення відпочинку на природі.

Про школу:
Школа ST. John's Ravenscourt School була заснована в 1820 році і розташована на березі річки Ред-рівер. Кампус займає 9,30 га, на яких знаходяться:
3 футбольні поля, поле для регбі, хокейна арена олімпійських розмірів, 2 повнорозмірні спортивні зали та 1 міні-тренажерний зал, фітнес-центр, 9 наукових лабораторій, 4 комп'ютерні лабораторії та театр.
ST. John's Ravenscourt School надає навчальне середовище, яке сприяє творчому самовираженню, розвитку впевненості та самостійності студентів. Практично всі студенти вступають до найкращих університетів.

Позакласні заходи:

Клуб дебатів та публічних виступів світового класу
Математична програма
Музична програма (Джаз-оркестр та ін.)
Шкільна газета
Спортивний клуб
Футбол, баскетбол, волейбол
Легка атлетика
Катання на лижах
Гольф, хокей, регбі
Шахматний клуб
Бадбінтон та фрізбі
Інше
Advanced Placement
Програма Advanced Placement (AP- раннє зарахування) дозволяє студентам продовжити навчання на рівні університету, перебуваючи в школі. Учні можуть отримувати бали, бути зарахованими або обидва варіанти до університетів, які беруть участь у програмі Advanced Placement.

Навчання та проживання:
Резиденція - $52,000
Реєстраційний збір (подання заявки) – 125
Початковий внесок у розмірі 2250 (додатково до вартості навчання)
Іноземні студенти повинні сплатити до 30 квітня, щоб залишився достатній час для щорічної обробки дозволів на отримання візи / дозволів на навчання.

Плата за навчання включає:
1. Щоденний автобусний транспорт (у межах міста, від дверей до дверей не гарантується)
2. Обіди
3. Вартість проїзду, проживання та харчування, у 3-денній осінній поїздці для учнів 4 – 8-х класів
4. Основні витрати, пов'язані з позакласними заняттями
5. Витрати на проживання у резиденції

Остаточна вартість підтверджується після реєстрації та отримання рахунків від приймаючого закладу.