The Heartland school, Вінніпег
Вік: від 16 років
Початок програм: з понеділка, заїзд субота/неділя

Про місто:
Вінніпег — одне з найбезпечніших та найдоступніших для життя міст у Канаді, вартість життя тут приблизно на 25% нижча, ніж у інших великих містах. А ще це найсонячніше місто Канади. До того ж, від міста всього кілька хвилин їзди до озерних районів та одного з найкращих пляжів Канади – GrandBeach.

Про школу:
Школа Heartland пропонує різноманітні програми вивчення англійської як другої мови (ESL), щоб задовольнити ваші потреби в навчанні від початківця до просунутого рівня. Навчання відбуваються у міні-групах для максимальної участі кожного студента. Школа розташована в історичному центрі Вінніпега, поряд з парками, Вінніпезькою публічною бібліотекою, магазинами, кафе та ресторанами.
Навчання: Студенти можуть вибрати програму англійської потрібного ступеня інтенсивності (15, 25 або 33 години на тиждень), а також курс підготовки до IELTS. Першого дня студенти проходять вступне тестування, за результатами якого формуються групи (не більше 15 осіб у групі).

Програми:
Інтенсивна англійська мова. (25 год/тиж.)
Підлозі інтенсивна програма (15 год/тиж.)
Для максимально ефективного вивчення мови пропонується Супер-Інтенсивна програма, яка включає інтенсивні уроки загальної англійської, а також клас підготовки до іспиту IELTS і розмовний клас. (33 год/тиж.)
Також є можливість підготувати себе для канадського коледжу чи університету. Ви вивчите навички, необхідні для досягнення успіху і отримаєте умовний лист про зарахування до одного з коледжів - партнерів (ACC, MITT, Evergreen, BoothUniversity College, Lambton College, Anderson College of Health, Business and Technology,)

Школа Heartland пропонує різні варіанти проживання:
1. Проживання в сім'ї - це можливість практикувати англійську в природному середовищі та поринути у культуру канадців. Цей вид проживання включає індивідуальну кімнату, спільну ванну, 3-х разове харчування і безкоштовну зустріч в аеропорту.
2. Проживання у студентському гуртожитку – це можливість незалежності та можливість завести нових друзів. Мовна школа Heartland пропонує на вибір 2 резиденції, обидві розташовані близько до школи. RedRiverCollegeResidence знаходиться в одному кварталі від Heartland на розі WilliamAve і MainSt, а також BoothUniversityCollege резиденція (447 WeebPlace), яка знаходиться в самому центрі міста, навпроти Університету Вінніпега.

У вартість включено:

Заняття за програмою
Проживання
Вступний тест та сертифікат після закінчення
Навчальні матеріали
24-х годинна підтримка
Заходи, організовані школою
Трансфер
Додатково оплачується:

— Авіапереліт Київ-Вінніпег-Київ (від 1150 доларів. Вартість залежить від дати бронювання та оплати)
— Консульський збір (100 CAD)
— Реєстраційний збір за підбір проживання у сім'ї/резиденції – 200 $
— Застава (повертається) при проживання в резиденції - Red River College Residence - 350 $, Booth University College Residence - 150 $
— страхування
— Послуги «БрайтТревел» (включають переклади ВСІХ документів для посольства, бронювання квитків, бронювання страхування, візова підтримка, орієнтаційна сесія перед походом до посольства та перед від'їздом, інформаційний пакет перед від'їздом, підтримка протягом всього терміну перебування в Канаді)