Вивчай іноземну мову
в домі свого вчителя
Найпростіший і веселий спосіб вивчити іноземну мову – навчання у сім’ї свого вчителя, члени якої є її носіями.

Про школу:
Школа Home Language International була заснована у 1979 році і є найбільшою школою яка пропонує навчання у домі свого вчителя. Школа пропонує вивчати 19 мов у 40 крайнах світу, що майже вдвічі більше ніж в інших школах. Вчителі HLI обов’язково мають філологічну освіту з рідної мови і викладають дуже тривалий час.

Навчання:
Навчання відбувається 1:1 з Вашим вчителем, повністю ізольовано від своєї рідної мови. Найефективнішим у вивченні мови у такий спосіб є те що стандартні уроки чередуються з побутовими справами. Ви можете готувати їжу з вчителем, дивитись фільми, відвідувати музеї та галереї та багато іншого. Крім цього школа пропонує різноманітні програми, наприклад мова + спорт, мова + сезонні свята, мова + культура, мова + відпочинок, мова + розваги. Для дуже маленьких дітей школа пропонує програми без стандартних уроків, а лише вивченя мови у розвагах, іграх, тощо.

Особливість:
Завдяки індивідуальному підходу, ізольованості від рідної мови та різноманітним розвагам студенти школи вивчають мову набагато краще і швидше. Навіть студенти яким дуже важко давалась іноземна мова, вже після декількох тижнів у HLI суттєво піднімають свій рівень і можуть спілкуватись майже без проблем.