University of Prince Edward Island
Старт навчання: вересень, січень
Вартість навчання: від 6500 CAD на рік
Проживання: 3 гуртожитки на території кампусу

Цікаві факти про Острів Принца Едуарда:
Рівень злочинності найнижчий серед канадських провінційних столиць. Музей Картоплі, де зібрано найбільшу колекцію картоплі у світі.
Найменша провінція у Канаді. Скелі Хоупвелл, затока Фанді, є однією з унікальних припливних утворень у Північній Америці.
Міст Конфедерації, що з'єднує острів і Нью Брансвік – один з найдовших у світі.
З червня по серпень у театрах обов'язково дають «Енн із Зелених мезонінів», найдовший мюзикл Канади. Ферма-музей, що надихнула письменницю Люсі
Мод Монтгомері на створення культової серії книг про Енн Ширлі, знаходиться в довколишній Кавендіш.

Розташування:
Шарлоттаун – столиця та найбільше місто канадської провінції Острів Принца Едуарда. Колись тут мешкали індіанці племені мікмаків, але у 18 столітті франко-канадці заснували на їх землях фортеця Порт-ла-Джой, пізніше захоплена англійцями. Сторіччя через острів Принца Едуарда приєднався
до Канади і Шарлоттаун став процвітати.
Сьогодні це популярний туристичний центр із розміреним життям, фотогенічною гаванню у злиття трьох річок та калейдоскопом пам'яток 18–19 століть.
Головні визначні пам'ятки Шарлоттауна - нещодавно реконструйована набережна архітектура 18-19 століть, що прекрасно збереглася. Будинок провінції – добротний особняк у георгіанському стилі, одна з трьох законодавчих будівель провінції. Самий відомий музей — Центр мистецтв Конфедерації: у його художній галереї 17 000 творів сучасних канадських майстрів (живопис, скульптури, гравюри, фотографії, інсталяції), на кількох сценах ставлять класичні мюзикли та авангард. Театр Маккензі, Гільдія мистецтв та арт-галерея Пілар Шепард, парки та набережні.

Університет
Університет острова Принца Едуарда (UPEI) з'явився в 1969 році в результаті об'єднання двох установ - Коледж принца Уельського (заснований в 1834 р.) та Університет Святого Данстана (1855 р.) Кампус університету площею 140 акрів складається з 30 академічних, адміністративних, житлових
та спортивних будівель та споруд - легкоатлетичний комплекс, молодіжний спортивний центр, освітлений спортивний майданчик із синтетичним покриттям, громадський центр з басейнами для змагань та відпочинку, а також 2 крижані поверхні розмірів із НХЛ.
У кампусі також знаходиться Інститут нутрицизму та здоров'я Національної дослідницької ради в Дослідницькому центрі Реджіса та Джоан Даффі.

UPEI пропонує широкий спектр програм та ступенів для студентів, аспірантів та докторантів.


Основні 8 факультетів:

Мистецтво
Бізнес
Освіта
Сестринська справа
Наука
Устойчивое проектирование
Аспірантура
Атлантичний ветеринарний коледж
Школа математичних та обчислювальних наук
та Школа зміни клімату та адаптації
Проживання:
Університет острова Принца Едуарда забезпечує розміщення до 440 студентів у трьох різних гуртожитках на території кампусу.

Bernardine Hall - чотириповерхова будівля, що примикає до їдальні. Проживають 147 студентів, у двох кімнатах, що дозволяє 3-4 студентам користуватись загальною ванною. На кожному поверсі є ТВ-зал, кабінет, міні-кухня та пральня. У цьому гуртожитку зазвичай проживають студенти-першокурсники,
а також студенти старших курсів. Три поверхи для спільного життя, а один – лише для дівчат.

Bill and Denise Andrew Hall – це п'ятиповерхова резиденція з двома спальнями, а також невелика кількість люксів з однією та трьома спальнями.
У кожному люксі є ванна кімната міні-кухні. Студенти, які проживають у цьому будинку, мають доступ до загальних телевізійних залів, пральні та їдальні Wanda Wyatt, не виходячи з будівлі.

Blanchard Hall – резиденція в стилі апартаментів, розташована недалеко від їдальні Wanda Wyatt у південній частині кампусу. У цьому триповерховому цегляному будинку 63 двокімнатні мебльовані квартири. У кожній квартирі студенти мають свою спальню і ділять вітальню, кухню та ванну кімнату
зі своїм сусідом по квартирі. На першому поверсі є загальна пральня, стіл для пінг-понгу та кімната відпочинку з телевізором. Одна частина позначена
як «тиха» з продовженим тихим годинником. Blanchard Hall доступний для студентів другого курсу та старше, а також для дорослих студентів.

Позакласні заходи та активізація:
UPEI Athletics and Recreation підтримує місію університету, забезпечуючи лідерство в просуванні та наданні спортивних досягнень, якісних програм та послуг у галузі фізичної активності, які покращують здоров'я, гарне самопочуття та почуття спільності.
Для кожного студента доступні позакласні заняття та гуртки:
Фітнес-спільнота - відвідування фітнес-центру, легкої атлетики та сквош-корту.
Спортивні споруди - Центр спорту молодих людей Чи-Ван, Відкритий штучний газон UPEI, Canada Games Place (Легка атлетика).
Panther Academy – баскетбольні табори, березневі табори, тощо.
Бадмінтон, баскетбол, міні-футбол, волейбол, гольф, хокей та багато іншого.