University of Toronto
Вік: від 18 років (залежить від програм)
Початок програм: січень, травень, вересень

Про місто:
Торонто - найбільше місто Канади, адміністративний центр провінції Онтаріо. Населення – 2 615 060 жителів (2011 р), разом із містами Місіссога, Брамптон, Маркем та іншими утворює агломерацію Великої Торонто з населенням 5715 тис. жителів.
Торонто є частиною "золотої підкови" - густонаселеного регіону навколо західної частини озера Онтаріо з населенням близько 7 млн ​​осіб. Приблизно одна третина населення Канади живе в радіусі 500 км від Торонто. Близько шостої частини всіх робочих місць Канади перебувають у межах міста.
Місто Торонто відоме також як «економічний двигун» Канади, вважається одним із провідних мегаполісів світу і має велику вагу як у регіоні,
так і на державному та міжнародному рівні. Журнал The Economist у 2011 році помістив Торонто на четверте місце у світі за рівнем життя.

Про ВНЗ:
University of Toronto - найдавніший і найпрестижніший ВНЗ у Канаді. Входить до двадцятки найкращих вузів світу. University of Toronto постійно нагороджують званнями: «Найінноваційніший ВНЗ», «Лідер з якості викладання», «Лідер завтрашнього дня» тощо.
У цьому університеті викладачами найчастіше виступають відомі вчені-лауреати Нобелівської та інших престижних премій. University of Toronto відомий також і як центр науково-дослідної діяльності в хімії, медицині, фармакології, кримінології та ін.
Університет співпрацює з багатьма ВНЗ по всьому світу, завдяки чому його студенти отримують шанс стати володарями подвійних дипломів.

У University of Toronto найширший вибір програм

у всій Канаді. Університетом було розроблено спеціальну підготовчу програму – Graduate International Foundation Program.

Студенти, які пройшли цю програму, можуть бути зараховані до магістратури без будь-яких іспитів.Перспективні напрямки:

ІТ і медіа
Проектування
Музика
Комерція
Лінгвістика
Антропологія
Біологія
Філософія
Психологія
Історія
Безліч інших видів та направлень
Мовні вимоги:
IELTS 6.5 – середній бал із відсутністю балів нижче 6
TOEFL 89 (інтернет) або 573 (паперовий варіант)

Вартість:
Вартість змінюється щороку, приблизна вартість на даний момент становить від 28,500 CAD, залежно від типу та тривалості обраної програми.

Умови проживання:
University of Toronto пропонує студентам проживання у резиденції поряд з кампусами St.George, Mississauga, Scarborough: всі гуртожитки знаходяться неподалік навчальних корпусів.
Вартість такого проживання – від 8,800 $ на рік.
Також ми можемо підібрати Вам будь-яке інше житло, якщо резиденція не влаштовує.