University of Victoria
Вік: від 18 років (залежить від програм)
Початок програм: січень, травень, вересень

Про місто:
Вікторія – місто на крайньому заході Канади, столиця провінції Британська Колумбія. Розташований на південно-східному краю острова Ванкувер. Населення столичного регіону, який включає Вікторію і 12 сусідніх муніципалітетів, становить приблизно 345 000 осіб, тобто приблизно половину всього населення острова Ванкувер. Власне у Вікторії проживає близько 80 000 осіб.

Про ВНЗ:
Університет Вікторії – державний НДІ. Університет має майже вікову історію, адже спочатку він був заснований під ім'ям «Колледж Вікторії» у 1903 р.
і був тоді філією Університету Макгілла. Університетом Вікторії він став лише 1963 року. Щороку тут навчаються понад 21 000 студентів.

University of Victoria пропонує безліч бакалаврських, дипломних та постдипломних програм.Основні напрямки University of Victoria:

Антропологія
Мистецтво та історія мистецтв
Біологія
Біомедична інженерія
Біохімія
Бізнес
Хімія
Комерція
ІТ і медіа
Безліч інших видів та направлень
Мовні вимоги:
TOEFL – 90 (інтернет варіант) або 575 (паперовий варіант);
IELTS – 6.5 середній бал, за відсутності балів нижче 6.0

Вартість:
Вартість змінюється щороку і залежить від тривалості та типу обраної програми. На даний момент приблизна вартість навчання
становить 12 800 CAD за рік.
Так само не варто забувати додаткові витрати на транспортування, особисті витрати, медичну страховку і т.д.

Умови проживання:
Доступні різноманітні варіанти проживання, у тому числі корпуси з одно- та двомісними кімнатами, котеджі з одномісними спальнями та спільними ванними та кухнями, квартири-студії та квартири з вітальнею та спальнею, а також сімейне житло. Чотири будівлі в одному з найстаріших житлових комплексів в університеті названі за іменами Емілі Карр, Артур Каррі, Маргарет Ньютон та Девід Томпсон. Також можливий пошук сім'ї чи орендованої квартири, якщо такий варіант є пріоритетним для студента.