Vancouver Georgia College
Ванкувер, Канада
Дата заїзду: за запитом
Тривалість: 24 тижні

Про місто:
Ванкувер – одне з найпрекрасніших міст світу, розташоване на західному узбережжі Британської Колумбії, Канада. Притулившись між велетенськими громадами засніжених гір і водами Тихого океану, що іскряться, Ванкувер являє собою ідеальну суміш природних краси і вируючого міського життя.

Про школу:
Школа VGC є однією з найкращих мовних шкіл Канади та має акредитацію Languages ​​Canada.
Школа VGC розташована у самому центрі Ванкувера. Недалеко від кампуса знаходиться Гестаун – історичний район міста, що відображає всю пишність його історичного минулого. Школа розташована у чудовому історичному будинку 1887 року. Архітектура будівлі є чудовим зразком Британського колоніального стилю. Навколо шкільного кампусу розташовано безліч ресторанів, барів, кафе, парків, Державна бібліотека Ванкувера, а також зупинки громадського транспорту.

Матеріальна база: сучасні світлі та просторі класи, сучасні комп'ютери та обладнання для людей з обмеженими можливостями, високошвидкісний бездротовий інтернет на території кампуса, комфортабельна вітальня для відпочинку та спілкування, телевізор та магнітофон, холодильник та мікрохвильові печі у будівлі школи.
Навчання.
Школа пропонує безліч програм вивчення англійської мови, серед яких:
Підготовка до іспиту IELTS – одна з найкращих підготовчих програм у світі. Курс складається із трьох періодів по вісім тижнів кожен (всього 24 тижні). Кожні 2 тижні студенти проходять тестування, що дозволяє виявити прогрес навчання, а також виявити та усунути прогалини у знаннях. Щодня студенти відвідують 4 блоки занять, тривалістю 80 хв. кожен (Аудіювання та словник, Розмовна мова, Читання, Лист та граматика).
Підготовка до вступу до університету – допомагає підготуватись до іспитів, а також спрямований на розвиток академічних навичок. Програма спеціально розроблена для того, щоб розвинути навички англійської до рівня, необхідного для навчання в коледжах та університетах, водночас розвиваючи такі навички, як конспектування, парафраз, дослідницькі техніки, узагальнення та аналіз тощо. Курс заснований на успішних програмах TOEFL та IELTS. Інтенсивність занять – 30 годин на тиждень, загальна тривалість курсу – 24 тижні (3 періоди по 8 тижнів). Студенти, які успішно закінчили програму, мають можливість вступити до одного з партнерських університетів чи коледжів без підтвердження рівня мови (тобто не проходячи тести TOEFL чи IELTS).
Також школа пропонує курси загальної англійської мови, підготовку до іспиту TOEFL, програми стажування та вибіркові курси англійської мови.

Програма:
Школа пропонує для своїх студентів насичену щоденну програму дозвілля, що включає соціальні заходи, спортивні заняття, культурні заходи та екскурсійні тури. Більшість заходів включено у вартість, але деякі екскурсії потребують додаткової оплати.

Проживання:
Проживання в двомісних кімнатах у сім'ях, що приймають. Хоча сім'ї проживають на деякій відстані від школи, завдяки гарному транспортному сполученню, до них завжди легко дістатися. Проживання в канадській сім'ї дає студентам унікальну можливість відчути неповторний шарм країни зсередини та глибше дізнатися про місцеві традиції.

У вартість включено:

заняття за програмою курсу;
тестування після прибуття;
навчальні матеріали;
користування бібліотекою, комп'ютерами, Інтернетом;
проживання у приймаючих сім'ях та харчування;
заходи, які організовуються школою.
Додатково оплачується:
— реєстраційний внесок
— вступний внесок на програму Підготовка до вступу до університету;
— внесок за підбір житла;
— зустріч в аеропорті.
— трансфер з а/п (в обидві сторони)
— страховка від школи
— консульський збір;
— послуги "БРАЙТ ТРЕВЕЛ" з організації поїздки.

Послуги «БРАЙТ ТРЕВЕЛ» включають переклади ВСІХ документів для посольства, переказ та нотаріальні завірки рахунків для оплати курсу, бронювання квитків, бронювання страхування, візова підтримка, орієнтаційна сесія перед походом до посольства та перед від'їздом, підтримка протягом всього терміну перебування .