Веселі та корисні зимові канікули в Міссіссазі
Вік: 11-17 років
Тривалість: 2 тижні

Про місто:
Місіссага (Онтаріо) розташований недалеко від міжнародного аеропорту Торонто Пірсон. Місто Місіссага було визнано найбезпечнішим містом у Канаді протягом дев'яти років. У місто понад 480 парків. Торонто та знаменитий Ніагарський водоспад знаходяться зовсім недалеко. Школа Heartland знаходиться за кілька хвилин ходьби від центру міста. Сучасні та добре обладнані класи, досвідчені викладачі та домашня атмосфера, де кожного студента знають на ім'я.

Про школу:
Школа HeartLand приватна школа в Міссіссагу заснована в 1999 році. Школа спеціалізується на навчання студентів з англійською мовою другою мовою (ESL). Викладачі у школі є носіями мови, що суттєво покращує показники навчання.

Програма:
Інтенсивна англійська мова (25 годин на тиждень). По приїзду студенти проходять вступні тести за результатами яких вибудовується процес навчання. Навчання відбувається у групах зі студентами з усього світу, що покращує розмовну мову. Після закінчення курсу студенти одержують сертифікат.

Проживання:
В ретельно відібраних канадських сім'ях. Проживання в сім'ї - це можливість практикувати англійську в природному середовищі та поринути у культуру канадців. Усім дітям надається окрема кімната, спільна ванна кімната, 3-х разове харчування.

У вартість входить:

Заняття за програмою (всього 45 уроків мови за 2 тижні);
Проживання в сім'ях, що приймають;
3х разове харчування;
Вступний тест та сертифікат після закінчення;
Навчальні матеріали;
24-х годинна підтримка;
Заходи, організовані школою;
Трансфер;
Консульський збір;
Реєстраційний збір школи та збір за добір проживання в сім'ї;
Послуги «Брайт Тревел» з організації подорожі;
Супровід групи досвідченим керівником із Києва.