Канікули в Італії, Рим
Sprachcaffe international
Вік: від 18 років.
Дата заїзду: за запитом.
Тривалість: від 2 тижнів.

Розташування:
Рим – одне з найбільш історично та культурно багатих міст не лише Італії, а й усього світу. Його центр можна розділити на багато різних частин залежно від архітектурного стилю: від давньоримської культури та готики, до будов епохи Ренесансу та модернізму. Місто також відоме своїми ресторанами та кафе, в яких можна скуштувати страви італійської кухні.

Про школу:
Мовна школа Sprachcaffe знаходиться в центрі міста на одній із найпопулярніших вулиць, яку люблять відвідувати усі любителі шопінгу. Кампус має просторі сучасні класи та дружній персонал.

Навчання:
Уроки проводяться в маленьких групах до 10 осіб, що дозволяє вчителям, які є професійними фахівцями, приділяти увагу кожному студенту. Кількість уроків на тиждень – різна залежно від програми.

Проживання:
1. Проживання у звичайних або покращених апартаментах у кімнатах по 1-2 особи. Санвузол – загальний на поверсі. Є кухонний куточок та місце для відпочинку. Резиденції знаходяться на відстані 10-20 хвилин їзди до школи.
2.Проживання в сім'ї по 1-2 особи, що дозволяє вивчати мову більш поглиблено, постійно перебуваючи в спілкуванні, а також дізнатися більше про італійську культуру та традиції. Включає сніданок.

Програми та вартість (у євро): за запитом.