Агентам

ЧОМУ ВАРТО ПРАЦЮВАТИ З ТУРОПЕРАТОРОМ "БРАЙТ ТРЕВЕЛ":

- Наша компанія – професійний консультант з навчання за кордоном. Нашими партнерами є більш ніж 300 мовних шкіл, літніх таборів, коледжів, шкіл-пансіонів, університетів у Великобританії, Франції, Швейцарії, Німеччини, Італії, Іспанії, на Мальті, в США, Канаді, Австралії, Новій Зеландії, Латинській Америці.


- Наша компанія займається не тільки літніми канікулярними програмами, але й середньою освітою, вищою освітою, програмами для спеціалістів у перерахованих країнах.


- Один з основних принципів нашої співпраці з агентствами - "Ваш клієнт - Ваш назавжди". Ми не забираємо Ваших клієнтів і це підтверджено в нашому з Вами агентському договорі.


- Висока комісійна винагорода. Додаткові бонуси для постійних партнерів.


- Ми гарантуємо відповідь на Ваш запит не пізніше, ніж через 6 робочих годин після отримання його нами.


- У нас ви зможете отримати ту інформацію, яку неможливо знайти в офіційних джерелах - Інтернеті, рекламному буклеті. Наприклад, про особливості тієї чи іншої школи, навчальної програми або курсу. Або про те, скільки студентів в групі, куди можна піти або поїхати після занять.


- Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта, оцінюючи, що потрібно саме йому і супроводжуємо клієнта до закінчення навчання.


- Наші ціни такі ж (а не завищені), як якщо б Ваші клієнти зв'язувалися безпосередньо зі школою, табором або університетом. Ми працюємо ТІЛЬКИ за цінами зарубіжних шкіл і освітніх установ. При цьому наші ціни бувають навіть нижче, ніж офіційно у шкіл!